General Mobile 5 Plus Kullanıcıları Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

chemistanbul

Asistan
Reaksiyon puanı
31
ekran yayınlama olayı sorunlu... umutlar 7,1,1 de.

bu arada bildirim ışığınız çalışıyormu.????

son olarak;
cm team gm5+ ı listesine aldı. yakında offical cm bekleniyor.
CyanogenMod Downloads

bozkan33

Asistan
Reaksiyon puanı
104
cm ile gm5 plus in yazilimi arasinda hicbir fark yok zaten,sadece cm de daha fazla ozellestirme yapilabiliyor

Murat Tuna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar merhaba.Telefonum şarjda iken kablosuna dokunduğum zaman şarj ışığı yanıp sönüyor.Temazsizlik olduğunu düşündüm ve yeni kablo aldım bu sefer yine yapmaya başladı sizce ne yapmalıyım.(telefon şarj oluyor yinede)acaba yazılımsal mı ki

erkanerk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
General mobile dosya yöneticisi çıkarmış, play store den yükledim, denedim, başarılı.Yazılımda daha çok adım bekliyorum. Gelecek yazılımda.

cyanogenmod17

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Arkadaslar telefon en basit oyunlarda bile kasma yapiyor. Sizde de oluyor mu ? Sebebi ne ki ya sinir oldum.

Reşit Harmancı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi lerim telefon alacamda genaral mobal gm 5 plas nasil bir telefon acaba donma falan barmi asiri isinma varmi
--- Gönderi Güncellendi ---
Yoksa baska telefonmu onerirsiniz bu telefon fiyatina yakin

Murat Tuna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Abi lerim telefon alacamda genaral mobal gm 5 plas nasil bir telefon acaba donma falan barmi asiri isinma varmi
Yoksa baska telefonmu onerirsiniz bu telefon fiyatina yakin
Benim tavsiyem bu telefonu alma çok sorunlu, ısınıyor , ara sıra kasıyor, Şarjı cook cabuk bitiyor, bunun yerine üstüne biraz daha para ekle Asus zenfone 3 al arkana bakmazsin.

oranozel34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Benim tavsiyem bu telefonu alma çok sorunlu, ısınıyor , ara sıra kasıyor, Şarjı cook cabuk bitiyor, bunun yerine üstüne biraz daha para ekle Asus zenfone 3 al arkana bakmazsin.
Bu telefon kasmıyor, ısınmıyor, şarjı kullanıma göre değişir. Kendi beklentilerinizi karşılamıyor diye başkasını da olumsuz yönlendirmeyin

mert2616

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sayın shift delete ailesi,hoby olarak oyun oynamaktayım,profesyonel bir oyuncu set upım var asus republıc of gamers,fakat bulundugum ilcede hemen hemen butun ınt lerı denedım cok kotu(fiber daha gelmedi).Bende en son olarak 4G aldım ve huawai cihazla onu kullanıyorum fakat 150mbs max vve cat 4 kullanıyor,oyunlarda ping sorunu yasıyorum,ortalama 100pinglerde lütfen 4g uyumlu bır modem tavsıye edermısınız,suankı 4 cekıyor sanırım cekım gucunun yuksek olası gerekıyor benm ıcın bırde cat 7 kullanması lazım,benım aklıma general mobıl Gm5plus alıp modem olarak kullanma fikri var ama sizce ise yararmı?Gm5 plus ı turkcell e kullanan varmı ? bilgisayara baglayıp hız testı yaptıgınızda kac cıkıyor hızı ve ping degeri? birde suan huavai modem 4 cubuk cekıyor cekim gücü ondan iyi olurmu?pc e bagladıgınızda telefonu intinde kayıp oluyormu acaba?

bozkan33

Asistan
Reaksiyon puanı
104
sayın shift delete ailesi,hoby olarak oyun oynamaktayım,profesyonel bir oyuncu set upım var asus republıc of gamers,fakat bulundugum ilcede hemen hemen butun ınt lerı denedım cok kotu(fiber daha gelmedi).Bende en son olarak 4G aldım ve huawai cihazla onu kullanıyorum fakat 150mbs max vve cat 4 kullanıyor,oyunlarda ping sorunu yasıyorum,ortalama 100pinglerde lütfen 4g uyumlu bır modem tavsıye edermısınız,suankı 4 cekıyor sanırım cekım gucunun yuksek olası gerekıyor benm ıcın bırde cat 7 kullanması lazım,benım aklıma general mobıl Gm5plus alıp modem olarak kullanma fikri var ama sizce ise yararmı?Gm5 plus ı turkcell e kullanan varmı ? bilgisayara baglayıp hız testı yaptıgınızda kac cıkıyor hızı ve ping degeri? birde suan huavai modem 4 cubuk cekıyor cekim gücü ondan iyi olurmu?pc e bagladıgınızda telefonu intinde kayıp oluyormu acaba?
gm 5 plus in en iyi ozelligi bu zaten,cok hizli bir modem cat 7 kullaniyor,ben kullanirken turkcell de 160 mbit leri gordum ,modem olarak kullanacaksan iyidir, ama telefon olarak kullanacaksan iyi degil bilesin

mert2616

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
gm 5 plus in en iyi ozelligi bu zaten,cok hizli bir modem cat 7 kullaniyor,ben kullanirken turkcell de 160 mbit leri gordum ,modem olarak kullanacaksan iyidir, ama telefon olarak kullanacaksan iyi degil bilesin
yok sadece alıp modem olarak kullanmayı dusunuyorum.cekim gücü dedigim gibi bendeki huavei vin 4 cubuk cekiyor ondan ıyımıdır? bırde kablo ıle mı baglıyorsunuz sız koblosuzmu?

bozkan33

Asistan
Reaksiyon puanı
104
yok sadece alıp modem olarak kullanmayı dusunuyorum.cekim gücü dedigim gibi bendeki huavei vin 4 cubuk cekiyor ondan ıyımıdır? bırde kablo ıle mı baglıyorsunuz sız koblosuzmu?
ben gm 5 plus artik kullanmiyorum,sattim kurtuldum,demek istedigim modem olarak kullanacaksan internet hizi hakkaten cok iyi,al ve killan,hicbir ping sorunu yasamazsin oyunlarda,hele ki turkcell ise,cat 7 hakkini veriyor,kablosuz wifi hotspot olarak kullanacaksin sen anladigim kadariyla,ihtiyacini gorur yani,hiz testi yapmistim 160 mbit cikmisti speed programiyla,modem olarak kullanabilirsin yani seni uzmez,ama yelefon olarak da kullanacaksan ona kefil olamam,malzeme kalitesi sifirinda altinda diyeyim ben sana

mert2616

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben gm 5 plus artik kullanmiyorum,sattim kurtuldum,demek istedigim modem olarak kullanacaksan internet hizi hakkaten cok iyi,al ve killan,hicbir ping sorunu yasamazsin oyunlarda,hele ki turkcell ise,cat 7 hakkini veriyor,kablosuz wifi hotspot olarak kullanacaksin sen anladigim kadariyla,ihtiyacini gorur yani,hiz testi yapmistim 160 mbit cikmisti speed programiyla,modem olarak kullanabilirsin yani seni uzmez,ama yelefon olarak da kullanacaksan ona kefil olamam,malzeme kalitesi sifirinda altinda diyeyim ben sana
bugun almayı dusunuyorum bakalım tek korkum acaba cekım gucu bu wınlardan ıyımıdır onu tam cozemedım hızlı oldugu kesın gıbı cat 7 var sonucta wınlar cat 4 cunku

cyanogenmod17

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Beyler ismi gozukmeyen bi uygulama calisiyo surekli bunun ne oldugunu bilen var mi? Keylogger suphesi uyandi bende ama degildir heralde.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20161228-135835.png
    Screenshot_20161228-135835.png
    116.4 KB · Görüntüleme: 817

mert2616

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
birazdan almaya gidicemde arkadaslar alırken dıkkat etmem gereken bir sey varmı? surum no su serisi fln gibi?

Murat Tuna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bu telefon kasmıyor, ısınmıyor, şarjı kullanıma göre değişir. Kendi beklentilerinizi karşılamıyor diye başkasını da olumsuz yönlendirmeyin
Bu benim görüşüm illede al yada alma demiyorum ben sadece tavsiye etmiyorum.
Ben telefondan çekim gücü açısından hiç memnun değilim sinyal surekli gidip geliyor.Hattım vodafone ondan mı acaba bilemiyorum ama sen yinede bi araştır.

mert2616

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu benim görüşüm illede al yada alma demiyorum ben sadece tavsiye etmiyorum.

Ben telefondan çekim gücü açısından hiç memnun değilim sinyal surekli gidip geliyor.Hattım vodafone ondan mı acaba bilemiyorum ama sen yinede bi araştır.
1 hastadır modem arastırıyorum en akla yatan gm5plus oldu bakalım alıcam bırazdan ama bu samsungelardakı gibi bi seri nosu uretım yıllı dıkkat etmem gereken bisi varmı acaba

mert2616

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dun aldım int gayet hızlı turkcelle fakat 4 cubuk cekıyor.5 ceken yerde hız testım max 80mbs pink 25 oyun ıcı 65.Fakat buna bir anten takılabılıyormu cekım gucu artırıcı fln bıldıgınız_?

Murat Tuna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
dun aldım int gayet hızlı turkcelle fakat 4 cubuk cekıyor.5 ceken yerde hız testım max 80mbs pink 25 oyun ıcı 65.Fakat buna bir anten takılabılıyormu cekım gucu artırıcı fln bıldıgınız_?
Benim telefonda 20 MBS gordü

rastegamer

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Arkadaşlar bu telefonu alıcam. Sizce türkcell üzerinden 1000 tl ye daha iyi bir telefon var mı?

Myfiesta37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar bende GM 5 plus d kullanıyorum..Bu urunden nefret ettim artik.Sebepleri ise 1. çekim gücü zayıf Turkcell ve Vodafone hatlarını aynı anda kullaniyorum.Avea'da kullandım ayrıca.Operatorlerle alakalı bir durum değil bence. Arkadaşımda farklı telefon kullanıyor onun çift hatlı onun konuşma yapabildiği yerde ben arama dahi yapamıyorum. 2. Menüler kısıtlı yapmak istediğin bulmak istediğin bir sey ya yok yada klasörlerin içinde.play Store'dan indirmek zorunda kalıyorsunuz ek dosyaları. 3. İnternet sebeke olduğu halde Facebook v.s çok yavaş kalıyor. 4. Şarj durumu pek iç açıcı değil. 1 gün anca gidiyor. Daha 2 aylık cihaz. İlerleyen zamanlarda ne olur diye düşünüyorum sonuç şarj tutmamaktadır olacak. Bana kalırsa bu cihazı tercih edecek arkadaşlar kesinlikle para verip almasinlar. Benim param çok illa Alican diyen varsa bana da yeni bir cihaz alıversinler. Bence sınıfta kalan bir cihaz. Tabi ısınmayı es geçmeyelim. Herkese hayırlı işler

rastegamer

Asistan
Reaksiyon puanı
18
LG K10 düşünüyorum o zaman.
Merhaba arkadaşlar bende GM 5 plus d kullanıyorum..Bu urunden nefret ettim artik.Sebepleri ise 1. çekim gücü zayıf Turkcell ve Vodafone hatlarını aynı anda kullaniyorum.Avea'da kullandım ayrıca.Operatorlerle alakalı bir durum değil bence. Arkadaşımda farklı telefon kullanıyor onun çift hatlı onun konuşma yapabildiği yerde ben arama dahi yapamıyorum. 2. Menüler kısıtlı yapmak istediğin bulmak istediğin bir sey ya yok yada klasörlerin içinde.play Store'dan indirmek zorunda kalıyorsunuz ek dosyaları. 3. İnternet sebeke olduğu halde Facebook v.s çok yavaş kalıyor. 4. Şarj durumu pek iç açıcı değil. 1 gün anca gidiyor. Daha 2 aylık cihaz. İlerleyen zamanlarda ne olur diye düşünüyorum sonuç şarj tutmamaktadır olacak. Bana kalırsa bu cihazı tercih edecek arkadaşlar kesinlikle para verip almasinlar. Benim param çok illa Alican diyen varsa bana da yeni bir cihaz alıversinler. Bence sınıfta kalan bir cihaz. Tabi ısınmayı es geçmeyelim. Herkese hayırlı işler
Ne zaman aldınız yani 2. parti mi 1. parti mi?

Esatkoca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bu linkten tüm akıllı telefonların çalıştirdigi wifi güçlendirir programını inceleyin general mobile için çok yararlı bir program

©Babake System o_O

BABAKE SYSTEM: WİFİ RADAR

Alio6

Doçent
Reaksiyon puanı
38
Arkadaşlar anneme 1100 TL kadar telefon almak istiyorum (Hepsiburadadan veya nakit değil taksitle) gm5 plus düşündüm lütfen objektif şekilde telefonda sorun var mı ısınıyor şarjı az gidiyor diyorlar aldığınız için pişman mısınız şimdiki aklınız olsa alır mıydınız yazar mısınız lütfen objektif olun bidaha alma şansım yok

rastegamer

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Ama ben yinede önermiyorum bende daha dün düşünüyodum onu ama çok şikayet var boşver başka bir telefon al.