General Mobile 5 Plus Kullanıcıları Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

mert2616

Üyecik
Bu benim görüşüm illede al yada alma demiyorum ben sadece tavsiye etmiyorum.
--- Gönderi Güncellendi ---

Ben telefondan çekim gücü açısından hiç memnun değilim sinyal surekli gidip geliyor.Hattım vodafone ondan mı acaba bilemiyorum ama sen yinede bi araştır.
1 hastadır modem arastırıyorum en akla yatan gm5plus oldu bakalım alıcam bırazdan ama bu samsungelardakı gibi bi seri nosu uretım yıllı dıkkat etmem gereken bisi varmı acaba

mert2616

Üyecik
dun aldım int gayet hızlı turkcelle fakat 4 cubuk cekıyor.5 ceken yerde hız testım max 80mbs pink 25 oyun ıcı 65.Fakat buna bir anten takılabılıyormu cekım gucu artırıcı fln bıldıgınız_?

Murat Tuna

Üyecik
yok sadece alıp modem olarak kullanmayı dusunuyorum.cekim gücü dedigim gibi bendeki huavei vin 4 cubuk cekiyor ondan ıyımıdır? bırde kablo ıle mı baglıyorsunuz sız koblosuzmu?
Ben telefondan çekim gücü açısından hiç memnun değilim sinyal surekli gidip geliyor.Hattım vodafone ondan mı acaba bilemiyorum ama sen yinede bi araştır.
dun aldım int gayet hızlı turkcelle fakat 4 cubuk cekıyor.5 ceken yerde hız testım max 80mbs pink 25 oyun ıcı 65.Fakat buna bir anten takılabılıyormu cekım gucu artırıcı fln bıldıgınız_?
Benim telefonda 20 MBS gordü

rastegamer

Asistan
Arkadaşlar bu telefonu alıcam. Sizce türkcell üzerinden 1000 tl ye daha iyi bir telefon var mı?

Myfiesta37

Üyecik
Merhaba arkadaşlar bende GM 5 plus d kullanıyorum..Bu urunden nefret ettim artik.Sebepleri ise 1. çekim gücü zayıf Turkcell ve Vodafone hatlarını aynı anda kullaniyorum.Avea'da kullandım ayrıca.Operatorlerle alakalı bir durum değil bence. Arkadaşımda farklı telefon kullanıyor onun çift hatlı onun konuşma yapabildiği yerde ben arama dahi yapamıyorum. 2. Menüler kısıtlı yapmak istediğin bulmak istediğin bir sey ya yok yada klasörlerin içinde.play Store'dan indirmek zorunda kalıyorsunuz ek dosyaları. 3. İnternet sebeke olduğu halde Facebook v.s çok yavaş kalıyor. 4. Şarj durumu pek iç açıcı değil. 1 gün anca gidiyor. Daha 2 aylık cihaz. İlerleyen zamanlarda ne olur diye düşünüyorum sonuç şarj tutmamaktadır olacak. Bana kalırsa bu cihazı tercih edecek arkadaşlar kesinlikle para verip almasinlar. Benim param çok illa Alican diyen varsa bana da yeni bir cihaz alıversinler. Bence sınıfta kalan bir cihaz. Tabi ısınmayı es geçmeyelim. Herkese hayırlı işler

rastegamer

Asistan
LG K10 düşünüyorum o zaman.
Merhaba arkadaşlar bende GM 5 plus d kullanıyorum..Bu urunden nefret ettim artik.Sebepleri ise 1. çekim gücü zayıf Turkcell ve Vodafone hatlarını aynı anda kullaniyorum.Avea'da kullandım ayrıca.Operatorlerle alakalı bir durum değil bence. Arkadaşımda farklı telefon kullanıyor onun çift hatlı onun konuşma yapabildiği yerde ben arama dahi yapamıyorum. 2. Menüler kısıtlı yapmak istediğin bulmak istediğin bir sey ya yok yada klasörlerin içinde.play Store'dan indirmek zorunda kalıyorsunuz ek dosyaları. 3. İnternet sebeke olduğu halde Facebook v.s çok yavaş kalıyor. 4. Şarj durumu pek iç açıcı değil. 1 gün anca gidiyor. Daha 2 aylık cihaz. İlerleyen zamanlarda ne olur diye düşünüyorum sonuç şarj tutmamaktadır olacak. Bana kalırsa bu cihazı tercih edecek arkadaşlar kesinlikle para verip almasinlar. Benim param çok illa Alican diyen varsa bana da yeni bir cihaz alıversinler. Bence sınıfta kalan bir cihaz. Tabi ısınmayı es geçmeyelim. Herkese hayırlı işler
Ne zaman aldınız yani 2. parti mi 1. parti mi?

Alio6

Doçent
Arkadaşlar anneme 1100 TL kadar telefon almak istiyorum (Hepsiburadadan veya nakit değil taksitle) gm5 plus düşündüm lütfen objektif şekilde telefonda sorun var mı ısınıyor şarjı az gidiyor diyorlar aldığınız için pişman mısınız şimdiki aklınız olsa alır mıydınız yazar mısınız lütfen objektif olun bidaha alma şansım yok

rastegamer

Asistan
Ama ben yinede önermiyorum bende daha dün düşünüyodum onu ama çok şikayet var boşver başka bir telefon al.

mert2616

Üyecik
[QUOTbE="Alio6, post: 4157684, member: 482369"]Arkadaşlar anneme 1100 TL kadar telefon almak istiyorum (Hepsiburadadan veya nakit değil taksitle) gm5 plus düşündüm lütfen objektif şekilde telefonda sorun var mı ısınıyor şarjı az gidiyor diyorlar aldığınız için pişman mısınız şimdiki aklınız olsa alır mıydınız yazar mısınız lütfen objektif olun bidaha alma şansım yok[/QUOTE]
en sadece modem olarak kullanmak ıcın aldım geri iade ettim ısınma yaptı ve int de iyi degildi cok kullanmadım ama tavsiye etmiyorum

rastegamer

Asistan
sar değeri önemli fakat Türkiye'de satılıyorsa sar değeri sınırın altında olduğunu gösteriyor. Ben yakın zamanda alıcam %95 çünkü nerdeyse hiç şikayet yok ama kap ve kırılmaz camda alıcam.

Mstgrsy

Üyecik
Arkadaşlar Bugün İtibariyle 2 Adet GM5 Plus Alarak Aranıza Katılmış Oluyorum Birini Telpa Bayisinden 6 Ay Taksitle Satın Aldım Öbürünüde Peşin Fiyatına 900 TL'ye Satın Aldım Ürünlerin İkiside Kutudan Android 7.0 İle Çıktı Gayet Güzel Bir Şekilde Çalışıyor Şu Anda Ahizede Ses Cızırdaması Dokunmatik Sorunu Işık Sızması Veya Şarjla İlgili Bir Problem Yok Kutudan %52 İle Çıktı Yaklaşık 2 Saatten Beri Güncelleme Program Yükleme vs Gibi Elimden Hiç Düşürmedim %37 Bence Gayet İyi İlerleyen Günlerde Bakacağız Artık...

nextman

Profesör
Miui 8 Rom yükledim telefon kendine geldi resmen baya güzel çalışıyor. Çok ufak bug var ama idare eder

nextman

Profesör
Oo buyuk bekleyis sona erdi. Buglar neler hocam ? Pil omru falan biraz detaya girer misiniz ona gore yukleyelim :)
El feneri şimdilik çalışmıyor bunun dışında bir hataya rastlamadım.Pil ömrü oyun oynamadığım İçin farklı olabilir ancak tasarruf modu kapalı sabah şarjdan çektiğim telefon akşama %60 ile gün sonu görüyorum mail görüşme WhatsApp gibi uygulamalarla konuşma süresi total günlük 40-45dk sürekli mobil açık .
Kurulum biraz meşakkatli ancak sonrası cihaz miui8 gücüyle akıyor resmen tarayıcı özellikle ama GM5plus maceramı burda sonlandırıyorum xiaomi mi5S modeline terfi ediyorum
image.jpg

stat counter