General Mobile 5 Plus Alınır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

Hüseyin-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar telefonda istediğim özellikler her şeyiyle tamam ama kullanıcı yorumlarında memnun olanlar kadar memnun olmayanlarda bi hayli fazla .
Yakınlarımda GM marka telefonlar hemen bozuluyor yada sorunlu mal satıyorlar alma diyenlerde var .
Sizce ne yapmalıyım ? alıp memnun olanlar varsa bi görüşlerini paylaşırlarsa çok memnun olurum.

Reaksiyon puanı
31
Eski gm ile karşılaştırması saçmalık bir şeyin eskiden kötü olması şimdi iyi olamayacağını göstermez arkadaş iyi telefon SDN nede çok övüldu kullanan arkadaşım var memnun gönül rahatlığıyla alabilirsin şimdiden hayırlı olsun

ömerr999

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Alınır kardeşim bende tereddütle yaklaştım başta ama şimdi kullanıyorum bugün teknosadan aldım tavsiye 2 ve 3 . Serilerden alman ilk seri sounlu telefon güzel tavsiye ediyorum kardeşim bu fiyata alınabilecek en iyi telefonlardan

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Arkadaşlar telefonda istediğim özellikler her şeyiyle tamam ama kullanıcı yorumlarında memnun olanlar kadar memnun olmayanlarda bi hayli fazla .
Yakınlarımda GM marka telefonlar hemen bozuluyor yada sorunlu mal satıyorlar alma diyenlerde var .
Sizce ne yapmalıyım ? alıp memnun olanlar varsa bi görüşlerini paylaşırlarsa çok memnun olurum.
İlk discovery serisinden sonra böyle bir önyargı var.Discovery lerin işlemcisi kötüydü general mobile güncelleme vermezse vermezdi.Fakat son çıkan 4g ve 5 plus modellerinin chipseti qualcomm firmasının.Yazılımsal olarak da android one projesine dahil oldukları için güncellemeleri google veriyor.Tasarımı da gayet hoş yanları metal 2.5 d kavisli cam filan vs.Yani general mobile servis desteği dışında ürettirip satıyor sadece her türlü alınır.

Reaksiyon puanı
2,554
Yanları ve arkası çok kolay çiziliyor alacaksan kılıfla kullanman şart bunu söyleyeyim.Yanlar metal ama çok dandik boyası var arkası da çok kolay çizilebilir yapıda.Özellikleri fiyatına göre makul ama malzeme kalitesi vasat ön cam hariç.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Benim yengem kullanıyor gayet güzel bir telefon.Tavsiyemdir.:)

Talha Dalci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Alınır fakat daha iyi bir opsiyonunuz varsa onu almak daha mantıklı. General Mobile şarj girişleri, kulaklık girişleri çabuk bozulur. Ucuz etin yahnisi işte... Eğer düzgün bir kullanıcıysanız ve paranız buna yetiyorsa, sizi paklar.

Speedster

Müdavim
Reaksiyon puanı
319
Bence alınır güzel telefon. P

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Gm sadece dağıtıcısı yazılım tamamen Google yazilimsal sorun çıkmaz yani

Hüseyin-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Cevaplar icin eyvallah. Bi arkadas 2. - 3. Seriden al demis peki hangin seriden oldugunu nasil anliycam telefonun ?

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Şu telefonlar iyi güzel de bir de sar değerleri düşünülerek yapılsalar güzelliklerine güzellik katılmış olunacak.;)

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
1000 tl ye alabileceğin güzel cihaz...

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Hüseyin 2. seri alamazsın bildigim kadarıyla kitap baskısı gibi 1. 2. 3. diye 1. bitti 2. bitti mi bilmiyorum 3. seri çıktıysa bitmiştir o zaman 3. seri alırsın sorunlar genelde1. seride oldugu için 2. 3. seri aliniyor

Hüseyin-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hangi seriden oldugunu nasil anlarim?

Hüseyin-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Telefon cikali 5 ay olduguna gore ilk seri bitmis olmali ozaman

ömerr999

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
2. Seri olduğunu duvar kağıdından anlıyorsun eğer Kapadokya ise 2.seridir benim şuanlik tek derdim ısınıyor olmasi alalı 3 gün oldu umarım bu ısınma gün geçtikçe duser şimdilik 35-40 derece arasinda gidiyor onun dışında herşeyi güzel hicbir sorun yok

hakan381

Asistan
Reaksiyon puanı
22
O fiyata bence alınabilecek bir telefon al bence.

ömerr999

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ama sana tavsiyem aldigin zaman kesinlikle kılıf al ben sağlam bir tane silikon kılıf aldım şuan onunla kullaniyorum

Hüseyin-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Eyvallah. Ekran koruyucuda sart

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Hakikaten tav bu 1.seri 2.seri dalgası ne ayak?

daksit20

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Alınır kardeşim bende tereddütle yaklaştım başta ama şimdi kullanıyorum bugün teknosadan aldım tavsiye 2 ve 3 . Serilerden alman ilk seri sounlu telefon güzel tavsiye ediyorum kardeşim bu fiyata alınabilecek en iyi telefonlardan

hacı 2ve 3 parti diyorsunda onu nasıl bulacaz pekı mesela teknosaya gıtsem adama desem 2.parti 3.parti belkı ilk partı elındekıleri eritemedı o yuzden bende ısın acıkcası alacam korkarak yaklasıyorum

Fatih YILDIZ68

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Yanlız 1.2 ghz diyor 8 çekirdekli ama oyun vs. Nasıl sizce