Gençler nasıl girişimlerini hayata geçirsinler?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Selim Türk

Üyecik
Katılım
27 Tem 2017
Mesajlar
4
Puanları
1
Konum
istanbul
Herkesin bi hayali vardır kendi işini kurmak için çeşitli planlar programlar kurarlar ancak en büyük şey para konusunda frene basarlar tüm hevesleri kaçar buraya kadar tamam.

Asıl sorun bundan sonrası hayata geçirmek istediğin projenin her detayına hakim oluyorsun hatta piri oluyosun bu işin... birde melek yatırımcı hayali oluyor şöyle bulsam şu kadar alsam falan filan diye usta buda pek gerçekçi değil... yapılması gerekeni söylüyorum bana sorarsanız planınızı daha çok detaylandırın maddi konularda başabaş noktanızı daha öne çekebilecek düzenlemeler yapmaya çalışın ondan sonra da yapılacak tek şey girişimciliğe önem veren bir bankanın yolunu tutmak olacak.. az çok araştıranlar bilirler son zamanlarda girişimcilik konusunda ki bilgilerinden ve destek programları paketlerinden faydalanabileceğiniz bi yer olmalı o yüzden dikkatli araştırmak lazım.

Özel bankalar bu konularda çok fazla derinleşmesede devlet bankalarında bu durum daha çok ilerlemiş durumda hele ki halkbank girişimcilik noktasında gayet başarılı olarak görünüyor bu konuda araştırmalarınızı sıkı yapmanız gerek.
 

Dr Dental

Üyecik
Katılım
9 Ağu 2017
Mesajlar
22
Puanları
3
Konum
Rize
Girişimcilik sözde kulağa hoş gelen birşey fakat icraat kısmında gençler parasızlıktan dolayı sıkıntı çekmekte. Kosgeb ile insanlar bir nevi rahatlarım diyor fakat Kosgeb'de önce harca sonra al mantığı ile yine girişimci adaylarının elini kolunu bağlıyor. Dediğiniz şekilde ki bankalar da herkese bu desteği vermiyor.
 
Üst
stat counter