Genç Turkcell Netsiz Olmaz - Paketindeki Dakika Kadar İnternet Hediye

Bu konuyu okuyanlar

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351

İŞTE O AN... NETSİZ OLMAZ!
Bak ne diyoruz, hiç gizlemiyoruz.

İnternetini çok seven, ona doyamayan gnctrkcll'liler yaşadı.

NETSIZOLMAZ yazıp 2222'ye yolla, paketindeki dakika kadar hediye interneti kap!

75UUABm.png

DETAY
  • Ses Paketin Kadar İnternet Kampanyası’ndan, paketinde dakika bulunan faturasız Genç Tarife, Genç Plus Tarife ile faturalı Yeni Genç Tarife’deki aboneler ile 25 yaş altındaki tüm gençler NETSIZOLMAZ yazıp 2222’ye SMS göndererek yararlanabilir.
  • En az paketindeki dakika kadar internet paketi 30 gün boyunca geçerli olacak şekilde hediye edilecektir. (Örneğin BenYaptım500 paketindeysen NETSIZOLMAZ yazıp 2222’ye gönderdiğinde 30 gün boyunca kullanabileceğin 500MB hattına tanımlanacaktır.)
  • Paketinin içindeki aylık dakika miktarına göre 30 gün geçerli 250MB, 500MB ya da 1GB hediye internet hakkına sahip olabilirsin.
  • Kampanyaya katılım için ücretsiz katılım SMS'i gönderilmesi gerekmektedir. Paketin içeriği kadar hediye edilen internet faydası 30 gün boyunca yurt içinde geçerli olacaktır, paket yenilendiği durumda kampanya bitim tarihine kadar internet hediyesi de yenilenecektir.
  • Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir.
  • Kullanılmayan haklar bir sonraki döneme devretmez.
  • Paket kapsamındaki haklar, üçüncü şahıslara transfer edilemez.
  • Yurt dışından yapılan kullanımlar ayrıca yurt dışı tarifesinden ücretlendirilir.
  • Hediye edilen internet kullanım hakkı bittiğinde, hattına tanımlı başka bir internet paketin varsa, o paketinden kullanmaya devam edebilirsin, başka bir internet paketin yoksa;
  • Faturalı hat sahibiysen, standart mobil internet tarifesi ile aynı fatura dönemi içinde, günlük 0-50 KB arası kullanımların için 1 TL, 50 KB - 100 MB arası için 6 TL, 100 MB üzeri kullanımların için ise 0.0049 Kr/KB ile;
  • Faturasız hat sahibiysen, standart mobil internet tarifesi ile, her 100 KB'lık kullanımın için 1 TL ile ücretlendirilirsin. 100 KB’ın altında kalan kullanımlar için de 100 KB olarak ücretlendirilirsin.
  • Paket sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan
Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.

[video=youtube;jP2jUbsir7A]https://www.youtube.com/watch?v=jP2jUbsir7A&feature=player_detailpage[/video]

Seni seviyorum internetim!

Buğra Y.

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Ahh ahh değerini bilemedik Turkcell'in gittik yaban Vodafone ellerine :D Şimdi ne paketim var ne de her yerde çeken 3G'm :D

Gerçekten iyi bir düşünce ama, tebrik etmek lazım Turkcell'i :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bu müziğin ne olduğu bilen var mı? Daha önce bir sanatçı müzik yapmıştı aynı tonda.

Darknes$

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
351
Bu müziğin ne olduğu bilen var mı? Daha önce bir sanatçı müzik yapmıştı aynı tonda.

Müzik : Rafet El Roman - Seni Seviyorum

[video=youtube_share;TxRD3sBTcGE]http://youtu.be/TxRD3sBTcGE[/video]

Son mesajlar