Gelenekselleşmeye Ciddi Ciddi Aday Olan II. SDN İstanbul İftar Buluşması

Bu konuyu okuyanlar

rtgrlndr

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Evet arkadaşlar malumunuz mübarek ay geldi çattı.Biz geçen sene ilkini yaptığımız bu güzel etkinliğin ikincisini yapalım dedik. ( bu arada biz=ben) Şahsen ben geçen sene çok güzel vakit geçirmiştim. gerek yemek gerekse sonrasında galata kulesindeki çay muhabbeti beni çok sarmıştı.Güzel bir ortam oluşmuştu. Temennimiz o ortamın tekrarlanması.

Geçen sene amatör bir toplantı olmuştu, hazırlıksızdık. Mekanı bile son dakika seçmiştik. Ama bu sene daha güzel bir etkinlik en azından daha planlı bir etkinlik yapabiliriz. Yer ve zaman için önümüzdeki 5 gün boyunca önerileri alıp 5 günün sonunda karara varıp inş ramazanın ikinci haftasında bu etkinliği gerçekleştirelim diyoruz.

niye acele ediyorsun ki diyenler için hemen belirteyim. İnş ağustos ayında askere gidiyorum. Son 15 gün büyük ihtimalle olmayacağım.Bu yüzden.:biggrin:

Şimdi katılabilecek olanları görelim. Hadi bakalım gelecek olanlar eller havaya :)

Benim önerim 1 ağustos akşamında "ki hafta sonu olması sebebiyle daha rahat gelebilir insanlar malum iş-güç var" yine taksimde olması mekan için " Marko Paşa" seçtik ama önerilere açığız. Başka ?

İnş geçen seneki sayıyı geçeceğiz :yes:

1. rtgrlndr
  2. Mert Ahmet (belki)
  3. erenberk
  4. REDFOKS
  5. tolgacem
  6. Troy
  7. Özgür Çetin
  8. şowalye
  9. SoLidBurn (belki)
  10. topalsolucan
  11. eSa (Belki)

tolga.ua

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Birbirimizi nasıl tanıycaz ?Yakamıza kırmızı gül takarak mı :D

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Bende elimden geldiğince katılmak isterim ama 28 29 bana uymaz arkadaşlar

bir sonraki hafta olsa ??

rtgrlndr

Profesör
Reaksiyon puanı
4
bizim bu iftara pek katılım olmayacak gibi :( hayırlısı

rtgrlndr

Profesör
Reaksiyon puanı
4
arkadaşlar bi müsait olanlar böyle gelsin bi hele. Belirleyelim gelecek olanları ona göre eğer katılım olursa yer fln ayarlama işleri olacak falan filan işte. katılım olmazsa zaten yapmayız gibi duruyor.

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
dün akşam Troy'la konuştuk oda hafta içi bir gün yapalım diyor. Hafta içide bana uyar 3 kişi bile olsa yapalım gelenek haline gelsin :)

rtgrlndr

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Şehir istanbul yer geçen sene taksimde yaptık bu yıl bakarız neresi uygunsa artık.

Var tabi imamsız cemaat'mi olur yav :D

hafta içi olması benim açımdan sorun değil eğer aklında bir gün varsa @REDFOKS söyle ona göre düzenleyelim ve artık belirleyelim . mesela 31 temmuz salı uyar mı size ?

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Ayın son günü ne olur ne olmaz bence 1 Ağustos olsun olmazmı ?

rtgrlndr

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Ayın son günü ne olur ne olmaz bence 1 Ağustos olsun olmazmı ?

olur 1 ağustos çarşamba o zaman.

mekanı nasıl belirleyelim. var mı aklınızda bi yer yoksa araştıralım mı ? geçen sene gibi son dakika nerede boş yer var oturalım olmasın istiyorum bu sene :)

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
olur 1 ağustos çarşamba o zaman.

mekanı nasıl belirleyelim. var mı aklınızda bi yer yoksa araştıralım mı ? geçen sene gibi son dakika nerede boş yer var oturalım olmasın istiyorum bu sene :)

Aklımda bir yer yok araştıralım hoş bir yer olsun.

rtgrlndr

Profesör
Reaksiyon puanı
4

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Hala ev yemekleri güzel görünüyor :) [MENTION=113964]rtgrlndr[/MENTION] bu gidişle 3 kişi olacak gibiyiz o sebeple mekan sıkıntısı olmaz bence :)

Marko paşa diye bir yer var çok güzel et yapıyorlar orasıda olabilir aslında

rtgrlndr

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Hala ev yemekleri güzel görünüyor :) @rtgrlndr bu gidişle 3 kişi olacak gibiyiz o sebeple mekan sıkıntısı olmaz bence :)

Marko paşa diye bir yer var çok güzel et yapıyorlar orasıda olabilir aslında

tamam mekanın yerini biliyorsan orası da olabilir. ne yapalım artık kim gelirse, gelene başımız üstünde yer var :)

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Hafta içi stajda olduğum için gelmem zor olacak ama ayarlayabilirsem gelirim. Aslında illa hafta içi olsun diyorsanız Cuma günü olması daha iyi olur en azından ertesi gün iş güç yok :)

rtgrlndr

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Hafta içi stajda olduğum için gelmem zor olacak ama ayarlayabilirsem gelirim. Aslında illa hafta içi olsun diyorsanız Cuma günü olması daha iyi olur en azından ertesi gün iş güç yok :)

iş - güç olması sorun değil nasıl olsa seni sabaha kadar tutmayacağız :) 1 ağustos dedik [MENTION=58793]REDFOKS[/MENTION] ile ben değişmesi taraftarı değilim sallandıkça sallanıyor o zaman :)

hem seni iftar vakti de mi çalıştırıyorlar ayıp ayıp kınadım o kurumu. herkes saat 6 gibi bitiriyor işini.

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
iş - güç olması sorun değil nasıl olsa seni sabaha kadar tutmayacağız :) 1 ağustos dedik @REDFOKS ile ben değişmesi taraftarı değilim sallandıkça sallanıyor o zaman :)

hem seni iftar vakti de mi çalıştırıyorlar ayıp ayıp kınadım o kurumu. herkes saat 6 gibi bitiriyor işini.

Ayın biri iyi değiştirmeyelim artık. [MENTION=105290]erenberk[/MENTION] 19:00 da çıksan işten İstanbul'un her yerinden iftara taksime yetişirsin. :)

muratveb

Profesör
Reaksiyon puanı
56
Bende Istanbulda olsaydım kesin gelirdim :) Orda yaşayanlar katılmalı bence.

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Ayın biri iyi değiştirmeyelim artık. @erenberk 19:00 da çıksan işten İstanbul'un her yerinden iftara taksime yetişirsin. :)

Yetişme meselesi değildi :) Yetişmeye her türlü yetişirim de ertesi gün sabahın köründe kalktığım için Beylikdüzü'ne dönüş biraz sıkıntı olacak. Neyse madem tarih kesinleşti ben de uymaya çalışacağım.