Geleceğe Dönüş 4 Geliyor (Fragman)

Bu konuyu okuyanlar

MyDaİsY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu adamlarin ellerinde dünyanin gücü var saf saf bakiyorlar. millet film diye geberiyor. yapin en iyi filmleri. elinizde bilgisayar var hersey var. ama calismiyorlar.

:eek:hmy: Bu filmin yeni serilerini izlemek ne eylenceli olurdu ama..

sekerbebis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya arkadaşlar 2. videoyu anlatır mısınız bende çalışmıyorda

ennteresan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
gerçek olmasını istermiydiniz? kim oynayacak filmde? senrayoyu düşünün bi. komple farkı bi yapım olur . bence devam filmi olmasın gayet güzel bi üçleme. o şekilde kalsın akıllarda. ayrıca trailer lar fake duruyo

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
gerçek olmasını istermiydiniz? kim oynayacak filmde? senrayoyu düşünün bi. komple farkı bi yapım olur . bence devam filmi olmasın gayet güzel bi üçleme. o şekilde kalsın akıllarda. ayrıca trailer lar fake duruyo

Aynen, serinin güzelliğini bozmaya değmez.

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
verilen sitede fragman yok ve filmin çekileceğine dair haberde yok.Ayrıca youtubeda verilen fragmanlarda michael j fox oynuyor gibi gösterilmiş ama o şu anda parkinson hastası ve uzun yıllardır sinema filmi çekmiyor bu yüzden.Ve fragman diye verdikleri görüntülerde başka filmlerden alınmış sahneler var.

YouTube - FRONTLINE | Parkinson's: Michael J. Fox Interview | PBS
üzüldüm valla adamı bu halde görünce :crying: ama gene okadar da ileri bir seviyede değil geçen dükkanıma genç biri geldi yanında 2 arkadaşı vardı inanın o 2 arkadaşı genci tutmasa mutlaka başına bir şey gelirdi ve tek bir cümle kurması hemde basit bir cümle kurması 1 dk sini alıyordu ve kan ter içinde kalıyordu. Allah C.C. hasta kardeşlerimize acil şifalar versin diyelim

lorboloji

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Keşke gerçek olsa ilk üç filmi sıkılmadan büyük bi zevkle izlemiştim

the grudge

Profesör
Reaksiyon puanı
49
verilen sitede fragman yok ve filmin çekileceğine dair haberde yok.Ayrıca youtubeda verilen fragmanlarda michael j fox oynuyor gibi gösterilmiş ama o şu anda parkinson hastası ve uzun yıllardır sinema filmi çekmiyor bu yüzden.Ve fragman diye verdikleri görüntülerde başka filmlerden alınmış sahneler var.

YouTube - FRONTLINE | Parkinson's: Michael J. Fox Interview | PBS

evet ksinlikle eski görüntülerle hazırlamışlar çünkü michael j fox bugün o kadar genç gözükmüyor vede parkinson hastalığı yüzünden hiç film çekmiyor... o filmde nasıl oynasın? görüntüler eski 3'ten sonra çektiler 2003 yılında filan sonra vaz geçtiler şimdi birisi gidip yönetmeni ikna etse belki filmi ortaya çıkartır... her şey yönetmende bitiyor... ama adam inatçı ise bu film yayınlanmaz...

the grudge

Profesör
Reaksiyon puanı
49
video youtube'ta opendns ile izlersin 208.67.222.222 ve 208.67.220.220

the grudge

Profesör
Reaksiyon puanı
49
google'da arayınca eskiden olacakmış ama olmamış izlenimi veriyor...

FiRARDA

Asistan
Reaksiyon puanı
1
fake fake fake bütün bölümler belli başlıfilmlerden alınmış gerçek değil

the grudge

Profesör
Reaksiyon puanı
49
yönetmen back to the future 3 film olduğundan yeni bölüm çekmiyeceğim demişti ama adamı ikna edecek birisi çıkar bir gün...

sekerbebis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
fake olabilir ama fragmanda oct yani(ekim) 26 2009 yazıo ama sonrada summer dio nasıl oluoo
:confused1:

onerism

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Geleceğe dönüş (back to the future) serisini izlemeyenimiz izleyip de hayran kalmayanımız yoktur sanırım. michael j. fox olsun christopher lloyd olsun hepsi gönlümüzde taht kurmuşlardır. Fanatiklerinin merakla beklediği serinin 4üncüsü yolda.

Sizlerle Geleceğe Dönüş 4 filminden 2 fragman paylaşıcam. Tanıtımlardan da anlayacağınız gibi film bu yaz sinemalarda olucak.

http://www.youtube.com/watch?v=kEspnFv1vX4

http://www.youtube.com/watch?v=lURYZQRAt84&feature=related

Bu micheal jim fox aisemer mı ayzaymırmı ne hastasıydı tkerlekli sandalyede yaşıyodu,nası oluyo da genç duruyo okadar.sallamasyon bence titanic 2 gibi

caloom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
titanic 2 yi yutmuştum ama bida yutmam böle fakeleri :p

m!ndf!elds

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Ne yazıkki fake arkadaşlar,internette kısacık bir araştırma ile gerçek olmadığı anlaşılabilir,boşuna ümitlenmeyin.

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
merak nedemek büyük bir sabırsızlıkla bu diziyi bekliyorum

doganses

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
yaa inanamıyorum nasıl sevindiğimi asla anlatamam. asla ve asla unutamayacağım filmin 4. serisi. biri beni çimdiklesin!
görürgörmez nasıl heyecanlandım. hala tüylerim diken diken ben o delaron isimli arabayı hiç unutmadım unutmamda.
heyecanla bekliyorum. bu film iiçin dünyanın öbür ucuna giderim.................... :)

Ground Alpaca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yaa inanamıyorum nasıl sevindiğimi asla anlatamam. asla ve asla unutamayacağım filmin 4. serisi. biri beni çimdiklesin!
görürgörmez nasıl heyecanlandım. hala tüylerim diken diken ben o delaron isimli arabayı hiç unutmadım unutmamda.
heyecanla bekliyorum. bu film iiçin dünyanın öbür ucuna giderim.................... :)

yok gülüm gerçek değil, sahte bunlar. hadi bakalım takip et beni. 1, 2, 3 deyince uyanacaksın.

Scorpius

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Maalesef fake'miş zaten hiçbir zaman eskisinin kadar iyi olamaz,klasikler arasında yerini alır.

Son mesajlar