Haber GeForce Now'a 24 saatlik 'Premium' paket geldi!

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
3,027
GeForce Now bu yılın başlarından beri sürdürdüğü Turkcell Gameplus ortaklığı ile oyuncuları servisinde ağırlıyor. İlk çıkışında fiyatı epey tartışılan servis, 3 aylık pakette biraz daha ucuza oyun deneyimi sunmakta. Şu an PC tarafında en tercih edilebilir bulut servisi olan GeForce Now Türkiye'ye 24 saatlik Premium paket geldi. Yani tam 24 saat boyunca sıra beklemeden RTX ile oyun oynayabiliyorsunuz. Fiyatı ise epey tartışmalı: 15 TL. Bir aylık paket satın aldığınızda günlük 2.5 TL ödüyorsunuz, ancak bu paket ile 24 saate 15 TL ödüyorsunuz. Bu yüzden paket sadece bu servisi deneyip görmek isteyenler için mantıklı olabilir.

geforce-now-premium-24h.jpg

Reaksiyon puanı
49
GeForce Now bu yılın başlarından beri sürdürdüğü Turkcell Gameplus ortaklığı ile oyuncuları servisinde ağırlıyor. İlk çıkışında fiyatı epey tartışılan servis, 3 aylık pakette biraz daha ucuza oyun deneyimi sunmakta. Şu an PC tarafında en tercih edilebilir bulut servisi olan GeForce Now Türkiye'ye 24 saatlik Premium paket geldi. Yani tam 24 saat boyunca sıra beklemeden RTX ile oyun oynayabiliyorsunuz. Fiyatı ise epey tartışmalı: 15 TL. Bir aylık paket satın aldığınızda günlük 2.5 TL ödüyorsunuz, ancak bu paket ile 24 saate 15 TL ödüyorsunuz. Bu yüzden paket sadece bu servisi deneyip görmek isteyenler için mantıklı olabilir.

Ekli dosyayı görüntüle 164311
Bana ücreti fazla geldi sanki 7 8 tl civarı olmalıydı gibi

Reaksiyon puanı
3,027
"Bu gorseli Shiftdelete'den caldim"
-Shiftdelete editoru
Malum şahıslar basın bülteni giden içeriği yayınlayıp "SDN bizden çaldı" diye yaygara koparmasın diye :q
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bana ücreti fazla geldi sanki 7 8 tl civarı olmalıydı gibi
Bence de çok fazla. Aylık üyelik alırsan 75 TL, yani günde 2.5 TL. Tabii bu fiyattan vermezler ama 5 TL yapsalardı zarar etmezlerdi.