Haber GeForce Now paket fiyatlarını yükseltti! Fiyatlara Zam!

Bu konuyu okuyanlar

Batuhan Sertol

Bank of Base
Reaksiyon puanı
489
Ülkemizde bilgisayar toplamak, satın almak bir hayli zor olduğundan ötürü GeForce'un bir oyun servisi olan GF Now geçtiğimiz saatler içerisinde paket fiyatlarına zam getirdi. Bu zam hakkında ne düşünüyorsunuz?

Geforce Now Güncel Fiyatlar.PNG

Güncel Paket Fiyatları bu şekildedir.
  • PREMIUM - 89,9₺/AY
  • 3 AYLIK PREMIUM - 199,9₺/ 3 Ay
  • AVANTAJLI 6 AYLIK PREMIUM - 349,9₺/ 6 Ay
  • 24 SAATLİK PREMIUM - 14,9₺

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Ne olacaktı ki başka? Türkiye'deyiz. Her şeyin fiyatı hep artacak ve şimdilik öyle gözüküyor ki durmadan olacak gibi. Sonra da yine lüks oldu deriz. Fiyatları aslında normal ve neredeyse herkes alabilir ama bu ülkede değil.
Zaten bilgisayar almak iyice zorlandı ve artık hiç mantığı yok bence. Bir de böyle şeylere de zam gelince çoğu kişi artık sadece oyunun videosuna bakar. Oyunların fiyatlarına zaten artık hiç bakmak istemiyorum. Bir oyuna bir kaç yüz TL vermem ben. Zaten yine bir zam gelir oyunlara. 1000 TL'ye yakın olur sanırım.
Biz ne kadar zamlandı ve ne kadar pahalılaştı diye konuşuyoruz sadece. Ne zaman fiyatı düştü diye konuşacağız acaba?

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
169
Ülkemizde bilgisayar toplamak, satın almak bir hayli zor olduğundan ötürü GeForce'un bir oyun servisi olan GF Now geçtiğimiz saatler içerisinde paket fiyatlarına zam getirdi. Bu zam hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ekli dosyayı görüntüle 165889

• PREMIUM - 89,9₺/AY
Şaşırmadım

ember_moon7

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,177

Ekli dosyayı görüntüle 165889

• PREMIUM - 89,9₺/AY
Zam zam zam.. Gerçekten yazık bu millete..

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,549
Üzücü. Artık oyun keyfimizi bile karşılayamayacak duruma geldik. Zaten PC fiyatlarını geçtim bulut oyun sistemi bile alamıyoruz artık. Yazık bu millete.

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,839
Herşeyi geçtim asgari ücret bazında herkes istediği elektronik ürünü alabiliyor mu 1 aylık maaşıyla ?

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
6 aylık alırsanız stokçuluktan gg olabilirsiniz, dikkatli olun.

KRZMNİTK

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,067
Zaten berbat fiyatlı bi sistemi iyice berbatlaştırdılar kullanıcı kaybedecekler sadece

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,839
İşin üzücü yanı orta halli bir ekran kartı bile kaç bin tllerde millet eğlenemeyecek mi hiç ? Herşey hayale doğru gidiyor artık. Apu sistem dizer artık herkes.

Reaksiyon puanı
193
Ne olacaktı ki başka? Türkiye'deyiz. Her şeyin fiyatı hep artacak ve şimdilik öyle gözüküyor ki durmadan olacak gibi. Sonra da yine lüks oldu deriz. Fiyatları aslında normal ve neredeyse herkes alabilir ama bu ülkede değil.
Zaten bilgisayar almak iyice zorlandı ve artık hiç mantığı yok bence. Bir de böyle şeylere de zam gelince çoğu kişi artık sadece oyunun videosuna bakar. Oyunların fiyatlarına zaten artık hiç bakmak istemiyorum. Bir oyuna bir kaç yüz TL vermem ben. Zaten yine bir zam gelir oyunlara. 1000 TL'ye yakın olur sanırım.
Biz ne kadar zamlandı ve ne kadar pahalılaştı diye konuşuyoruz sadece. Ne zaman fiyatı düştü diye konuşacağız acaba?
Bos bos konusmayip uretime gecince.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,409
Sadece düşünüyorum Amerika daki çocuk insanda ben değil miyim ben niye onun kadar mutlu olamıyorum ben niye kırık telefonumu tamir ettiremiyor

Aakons

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
108
WELCOME THE TURKEY diyebiliyoruz

amazoom

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Dış güçler ekonomik olarak bunaltmaya başladılar bizdeki bu sevda olduktan sonra daha çok boğazımızı sıkacaklar..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gençliğimde japon bir arkadaşım vardı ona hep japon telnolojisinden bahsederdim o ise bana resimlerini gönderip sahiplenmek gibi bir uğraşlarının olmadığını söylerdi..Şimdi anlıyorum ki teknolojinin aslında özendirilmiş nesiller oluştuturulup onlara satmak içinmiş gayeleri

bluviaggiatore

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
8 aralıktaki fiyat şimdi yine zamlanmıştır .Kısacası eskiden daha ucuzmuş .

Aakons

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
108
Allah bize şimdiki günleri yaşatmasın

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,967
Uzun zaman oldu Nvidia Driver indirince Geforce Now kurulumunu iptal ederim.

Pek bi işe yaramıyorsa neden Hdd yada SSD`mi böyle abidik gubidik şeyle şişireyim? Hem işlem gücünü azaltıyor akra fonda çalışırkene.

ZLATA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
önceden kullandığım için gelecek 3 ay için 180 tl istedi . tabi güncel fiyat 200 tl fazla olmuş keşke 170 falan görsek ama maalesef burası Türkiye zaten bende gelecek son 3 ay için 180 tl aldım ve daha sonra devam etmem 200 tl çok olmuş tabi güncel fiyat ile 1 yıl için 800 tl gözden çıkarmak lazım ama yine kötümser fiyat değil şöyle düşünün : bazı oyunlar eksik yani rokstar games oyunları yok kötü olmuş ama piyasadaki %80 oyun var içinde ve elinizde o oyunlar olması lazım kütüphane vb. sitelerinde hangi oyunlar var diye baka bilirsiniz GFN powered by GAME+

şimdi gelelim ana konuya bir oyun için orta ve yüksek grafik ve rtx için minimum ödeyeceğiniz para
20 bin tl ve üstü ve sen bunun aynısını yıllık 800 tl alabiliyorsun bu güzel bir şey tabi .

ama evdeki internet alt yapısı önemli örneğin bende Superonline var 40 dowland 10 upload alıyorum aylık buna 98 tl veriyorum ama sizin alt yapı Turnet desteği var daha iyi olur çünkü 100 dowland ve 7 upload gibi bir desteği 100 küsür tl ye alabilirsin bende yok ama.

bu sistemi alan kişi 2 sene içinde pc toplayan için veya laptop almaya çalışan için çok faydalı olur.

ama güçlü pc olmayan kişide alabilir size kalmış.

ama güzel bir sistem onu söyleyeyim. ben yakın zamanda pc alacağım için son 3 aylık aldım

ALLAHA emanet olun . aklınızda bir soru varsa size yardımcı olurum geforce now ile ilgili.