Geçmiş zaman olurki Linux

Bu konuyu okuyanlar

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
@eronis ile konuşurken bir anda anılarım depreşti zamanında daha yeni yeni linux öğrenirken bizde her acemi gibi bizde zamanında kaç kere hdd yi yanlışlıkla silip bir sürü veri kaybına yol açtık ha o zamanlar şimdiki gibi internet durumu biraz sıkıntılı idi malum 56k modemle saatlik internete gidiyorduk .Düşünsenize bu hız ile 700 mb lık cd indirmeyi tabi o zamanlar getright isimli indirme yöneticiride yeni yeni çıkıyordu.Bu yüzden linux cd lerini buldun buldun bulamaz isen indirmesi tam bir başa bela idi .

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Ya arkadas 56k faks modemlerle ugrastigina gore bizim gibi dinazorluga yuz tutmussun :))nintendo gameboy’la(atari xxxx’leri saymiyorum bile) ilgilide anilarin varsa tamam diyecegim:)))

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Ya arkadas 56k faks modemlerle ugrastigina gore bizim gibi dinazorluga yuz tutmussun :))nintendo gameboy’la(atari xxxx’leri saymiyorum bile) ilgilide anilarin varsa tamam diyecegim:)))
o bile yoktu bizim zamanımızda o kadar diyeyim şu an ki mandriva kökeni mandrake vardı o zamanlar

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
onlar gençliğimizde vardı çocukluğumuzda yoktu :(

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
O donemin efsanelerini baslik baslik acmak lazim aslinda.gerci levent abi commodore64'un filan acayip tozlu raflarini yapti.biz sadece basligini filan acariz efsane levent abi'nin oldugu bi teknoloji dunyasinda:))(com64'un mini versiyonu cikacak dedi bi ara bi videosunda valla animsaticilara ekledim 2018 basi icin ebay filan bi yerlerden bulucaz artik)

Bilmeyenler varsa soyleyeyim.levent abi'nin teknoseyir youtube kanalinda tozlu raflari var.oradan teknoloji severler bakabilir.

Gerci reklam gibi oldu ama olsun nabalim.deger...