GECE yatağim sallaniyorrr!!

Bu konuyu okuyanlar

SuleimaNN

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Ilk defa dun basima geldi normalde foruma boyle seyler yazmazdim. Dun yatagimdaydim durduk yere sallandi annemlere. Fln soledim deprem oluyo kalkin die olm hic bisi yk mnykmisin ddiler. Bn yttm ruya gormusum die yine oldu ama. Int de bununla ilgili bi suru haber vr sizdede oluyomu ve bu kotu biseymi?

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Bunun çok farklı sebepleri olabilir,

Bende de oluyor çoğu zaman, uykuya tam gireceğin zaman bir evre var orada olabilir,

Ve ya kalp atışlarından bu hisse kapılabilirsin. Genelde yan yattığım zaman fazlasıyla olan bir durum bende.

Aklına saçma sapan batıl inançlar, koca karı masalları, kara basan falan olmayan şeyleri getirme.

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Kara basan gerçek ama düşünüldüğü gibi değil. Yatağın sallanması bir hikaye var yatağının altına giren bir şey oluyormuş bak altına ?
Şaka bir yana eğer gerçekten oluyorsa sıçramadan ötürü olabilir sende sallanıyor sanıyorsundur veya aklına öyle saçma sapan şeyler sokma zihnini boşalt veya şarkı dinle zihnin rahatlasın halada oluyorsa hocaya git veya bir doktora bilmediğin bir hastalık olabilir veya en kolayı kardeşin falan varsa sallamış olabilir normal olarak ?

SuleimaNN

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Bunun çok farklı sebepleri olabilir,

Bende de oluyor çoğu zaman, uykuya tam gireceğin zaman bir evre var orada olabilir,

Ve ya kalp atışlarından bu hisse kapılabilirsin. Genelde yan yattığım zaman fazlasıyla olan bir durum bende.

Aklına saçma sapan batıl inançlar, koca karı masalları, kara basan falan olmayan şeyleri getirme.
Tamam teşekkür ederim

SuleimaNN

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Kara basan gerçek ama düşünüldüğü gibi değil. Yatağın sallanması bir hikaye var yatağının altına giren bir şey oluyormuş bak altına ?
Şaka bir yana eğer gerçekten oluyorsa sıçramadan ötürü olabilir sende sallanıyor sanıyorsundur veya aklına öyle saçma sapan şeyler sokma zihnini boşalt veya şarkı dinle zihnin rahatlasın halada oluyorsa hocaya git veya bir doktora bilmediğin bir hastalık olabilir veya en kolayı kardeşin falan varsa sallamış olabilir normal olarak ?
Teşekkürler

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Deprem olmuş olabilir, başın dönmüştür, tam uykuya girerken bazen istemsiz kasılmalar olur, bazen rüyada düşer gibi olursun ve kasılırsın... gibi gibi şeyler olmuştur. Takma ;)

SuleimaNN

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Deprem olmuş olabilir, başın dönmüştür, tam uykuya girerken bazen istemsiz kasılmalar olur, bazen rüyada düşer gibi olursun ve kasılırsın... gibi gibi şeyler olmuştur. Takma ;)
Deprem olmadi bizimkiler hissetmemis.

Drangleic

Müdavim
Reaksiyon puanı
263
Bende de iki kere oldu bu olay sabah kalktığımda ilk iş deprem oldu mu diye bakıyordum. Sadece bende oluyo sanıyodum demek başkalarında da oluyormuş [emoji3166]

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
  1. Tansiyonunuz düşerse bayılıyor hissi ve baş dönmesine sebep olur.
  2. Yoldan geçen ağır yüklü vasıtaların motor titreşimleri zincirleme etki yaparak yatağınızı gerçekten, hatta bütün binayı sallayabilir.
  3. Kafayı bulunca insanlar halisünasyon geçirebilirler. (Rakı, Tiner, Hap, Öksürük şurubu gibi şeyler)

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Bende de oluyor bazen.Daha önceden bir deprem yaşadın mı? Ben küçükken evde tekken yatıyodum çok şiddetli bir deprem olmuştu baya korkmuştum o günden sonra ara ara yatağı kendim sallasam bile deprem oluyor sanıyorum bu durumlarda hemen lambaya veya sallanacak diğer eşyalara bakıyorum sonra farkediyorum deprem olmadığını çok takma yani travmatik bir durumsa

SuleimaNN

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Bende de oluyor bazen.Daha önceden bir deprem yaşadın mı? Ben küçükken evde tekken yatıyodum çok şiddetli bir deprem olmuştu baya korkmuştum o günden sonra ara ara yatağı kendim sallasam bile deprem oluyor sanıyorum bu durumlarda hemen lambaya veya sallanacak diğer eşyalara bakıyorum sonra farkediyorum deprem olmadığını çok takma yani travmatik bir durumsa
Daha once deprem yasamadim herhangi bi travma olmadi. Ceval icin tesekkurler

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Bir iç kulak sorunu da olabilir.

FlexsNutella

Doçent
Reaksiyon puanı
424
Olay asla cin veya hayaletle alakası yok cinler asla insanlara dokunmazlar o videolar falan hep yalan yok demiyorum varlar ama dokunmazlar onlarda Allah'ın bir kulu ve senin olay beyninle alakalı olabilir doktora görün baksınlar sana.