Gece kamerası iyi olan telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Srnkmt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gece kamerası iyi olan ve 3500 fiyat bandında olan telefon var mıdır?

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Gece çekimlerinde Pixel serisi 10 numaradır da TR'de yok. ah ah. Olaydı keşke.

f değeri düşük bir cihaza bakın

HYÇ

Doçent
Reaksiyon puanı
573
Garantisiz cihaz düşünürseniz Mi 9 Ex. ed. modelini tavsiye ederim. Şimdiye kadar gördüğüm en iyi gece çekimi performansına sahip cihaz diyebilirim. Yine garantisiz cihazlardan olan OnePlus modelleri de iyidir. Garantili olarak Mate 10 Pro var, Mi 8 var ama ne kadar memnun eder emin değilim. Yeni nesil amiral sınıfı cihazlar 4500/5000 lira bandından başladığı için garantili bir şekilde istediğiniz özelliği bulmanız biraz zor

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Şu an bildiğim kadarıyla gece modu Huawei ve Samsung'da var. Bütçene en uygun S9 olur. Ayrıca S9'da değişken diyafram var onunda artısı olacaktır.

Emre:)

Doçent
Reaksiyon puanı
403
Şu an bildiğim kadarıyla gece modu Huawei ve Samsung'da var. Bütçene en uygun S9 olur. Ayrıca S9'da değişken diyafram var onunda artısı olacaktır.
Gece modu baska firmalarda da var. Meizu bule koyuyor. Önemli olan kamera kalitesi cunky gece modu sadece uzun pozlama yapiyor

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Gece modu baska firmalarda da var. Meizu bule koyuyor. Önemli olan kamera kalitesi cunky gece modu sadece uzun pozlama yapiyor
Söylediğim iki marka kamera konusunda en iyileri zaten. Ayrıca gece modu donanım değil yazılım işidir. Öyle olsa Pixel 3a tek ve çok da iyi özelliklere sahip olmayan o kamera muhteşem fotoğraflar çekemezdi.

HYÇ

Doçent
Reaksiyon puanı
573
Söylediğim iki marka kamera konusunda en iyileri zaten. Ayrıca gece modu donanım değil yazılım işidir. Öyle olsa Pixel 3a tek ve iyi özelliklere sahpi olmayan o kamera muhteşem fotoğraflar çekemezdi.
Söylediğin iki markayı duman ederler dostum, o kadar emin olma bence. Gece modu hemen hemen her cihazda var artık.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Söylediğin iki markayı duman ederler dostum, o kadar emin olma bence. Gece modu hemen hemen her cihazda var artık.
Duman olur dediğiniz markalar işin ehli, sadece donanım olarak da değil yazılım olarak da. Kendi arayüzünü kullanan firmalar arasında en iyi ikisi budur.

HYÇ

Doçent
Reaksiyon puanı
573
Duman olur dediğiniz markalar işin ehli, sadece donanım olarak da değil yazılım olarak da. Kendi arayüzünü kullanan firmalar arasında en iyi ikisi budur.
Hala çok emin konuşuyorsun canım kardeşim. Şuraya iki üç örnek atarak hevesini kırmak istemiyorum, sana başarılar dilerim

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Hala çok emin konuşuyorsun canım kardeşim. Şuraya iki üç örnek atarak hevesini kırmak istemiyorum, sana başarılar dilerim
Sağolun hocam siz herşeyi bilirsiniz, konuşmaya bile gerek yok.

mir4cold

to be continued soon ->
Reaksiyon puanı
55
Huawei Mate 10 Lite kullanıyorum. Bence güzel bir kamerası var.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Mate 10 pro
lg g7 bulabilirseniz

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375

Merak ettim hangileri? Daha iyiden kastınız huawei ise onunda son çıkan p30 ve p30pro başarılı gece çekiminde ayrıca samsung'un gece çekimini bilemem ama pixel bir numaradır zaten mobil yazılımda.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gece kamerası iyi olan ve 3500 fiyat bandında olan telefon var mıdır?

***Konu sahibine önerim bütçeyi arttırıp s10e alması olur gece çekiminde çok başarılı bir cihaz. Yada s9+ batarya açısından bir model geriye gidilip alınabilir.

HYÇ

Doçent
Reaksiyon puanı
573
Merak ettim hangileri? Daha iyiden kastınız huawei ise onunda son çıkan p30 ve p30pro başarılı gece çekiminde ayrıca samsung'un gece çekimini bilemem ama pixel bir numaradır zaten mobil yazılımda.
Mesaj otomatik birleştirildi:

***Konu sahibine önerim bütçeyi arttırıp s10e alması olur gece çekiminde çok başarılı bir cihaz. Yada s9+ batarya açısından bir model geriye gidilip alınabilir.
Her özellik için belli markaları söyleyebilirim. Mesela gece çekimi için Mi 9 Exp. Ed. mükemmel derecede. Mesela video performansı için OnePlus modelleri mükemmel derecede. Özellikle 7 ve 7 Pro'nun ois performansı dudak uçuklatır. Manuel ayar kısmından anlayanlar için LG modelleri üst düzeydir. Oppo kamera yazılımı için ön plana çıkan bir diğer marka. Genellikle ürünlerinin pahalı olmasının sebebi de budur. Rakiplerine göre daha düşük donanımlı cihazları daha yüksek fiyata satmalarının sebebi de budur, kameraları rakiplerinin aynı fiyat segmentteki cihazlarından gözle görülür şekilde daha iyidir. Buna Meizu'yu da ekleyebilirim. Kamera performansı anlamında çok iyi bir markadır. Google Pixel de google yazılımı sayesinde çok iyi işler çıkartır kamerada. Sırf bu yazılımı kullanabilmek için her marka kullanıcıları apk ile gcam elde etme derdinde zaten. Huawei ve Samsung iyi değiller mi? Tabii ki iyiler ama en iyileri değiller. Kamera geniş yelpazeli bir konu olduğu için özellik/model anlatımı yapmak çok uzun bir yazıya sebep olur