Gears Of War Terminator'le Buluşunca

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


The Dark Knight

Profesör
Katılım
10 Eyl 2009
Mesajlar
3,912
Puanları
0
James Cameron'ın bilim kurgu klasiği Terminator, ne yazık ki bir türlü oyun dünyasında kendine düzgün bir yer bulamadı. Bundan rahatsız olan fanlar ise kendi Terminator oyunlarını yarattı.

Hayatımızı emanet ettiğimiz teknoloji ve makineler aslında ne kadar güvenilir? Terminator bu sorgulamayı yapmamızı sağlayan, ilk filmlerden biriydi. 4 filmde de iyi bir gişe başarısı yakalayan bu seri ne yazık ki, oyun dünyasında bu kadar şanslı olamadı. Geçtiğimiz aylarda çıkan Terminator: Salvation oyunu da beklenenin aksine notlar alarak fanatiklerin yüzünü güldüremedi.

[SDNTV]http://umtrailers.gametrailers.com/gt_usermovies/um_121/um_1033378-609007-T5-1259797590.flv[/SDNTV]

Bu durumdan bayağı rahatsız olan bir fanatik, kendi Terminator mod'unu yaratarak, seriyi sevenlerin yaralarını sarmayı hedefliyor. Gears Of War üzerine kurulu olan yapımda, filmlerde görünen tüm robot ve silahlar bulunuyor. Unreal 3 motoruyla hazırlanan mod'un amacı Call Of Duty ve Kill Zone'a benzeyen bir oynanış sağlamak. Terminator mod'uyla ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşabilrisiniz.
:: Geliştirilen mod ilginizi çekti mi?
Yazan: Cem Süer
SDN - http://shiftdelete.net
 

snow fox

Profesör
Katılım
12 Kas 2009
Mesajlar
1,159
Puanları
0
gears of war terminator'le buluşunca samanlık seyran olurmuş
 

haxuc

Üyecik
Katılım
10 Haz 2008
Mesajlar
48
Puanları
0
ilk basta ilgimi cok cektide full terminator vurcaksak biraz sıkıcı belki ozel efek yada boss olaylarına girdilerse quzel moddur
 
Üst
stat counter