Gearbest Nedir, Bilgisi Olan Var Mı?

Bu konuyu okuyanlar

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Merhaba arkadaşlar. Gearbest diye bir online alışveriş sitesi var. Türkiye'ye geldiği söyleniyor. Bunu neye dayanarak söylüyorlar? Türkiye'de şubesi mi açıldı yoksa domain olarak TR uzantısına mı geçildi?

Bu arada Gearbest sitesinde Türkçe dil seçeneği tam olarak düzgün bir Türkçe'ye sahip değil.

Daha önce Gearbest'ten alışveriş yapanlar oldu mu?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Aliexpress gibi bir site. Resmi olarak Türkiye'ye girdi. İlk etapta Türkiye'ye gönderecekleri ürünlerin en az %50'sini Türkiye'deki depolardan yapacaklarını iddia ediyorlar. Türkiye'ye resmi olarak girmesi depo açması anlamına geliyor.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
çin menşeili ürünler dışında ucuz sayılmaz sanki... ? biraz bakabildim.

realsim85

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Kesinlikle ''yan sanayi'' diye tabir ettiğimiz ürünler bulunmadığı için diğer çin siteleri gibi ucuz değil mantık olarak hepsiburada.com gibi diyebiliriz sitenin Ticket kısmına mesaj attığınızda Türkçe olarak cevap alırsınız,Türkçe dil desteği var,Bakalım ben de geçen hafta 8,9 parça ürün sipariş ettim bekliyorum....

kurtgear

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
gayet güvenli bir site ve genellikle kaliteli ürünler satıyor. türkçe dil desteği şu an varmı bilmiyorum fakat türkçe cevap alıyorsunuz yukarda denildiği gibi
Düzenleme:türkçe dil desteği gearbest e gelmiş haberiniz olsun

Reaksiyon puanı
40
dostum sana şöyle anlatayım.Gw01 akıllı saat almıştım.Saati kutuyu açtığınız gibi 1 saat sarj edip sonra kullanın yazıyordu.Kutuyu abim açmış ve sarj etmeden kullandı.Saat beyaz ekran verdi.Çalışmadı.Siteye videosunu atıyorsun Anında paranı geri veriyorlar.Parayı geri verdiler.Bende gittim saatte 3.parti yazılımlarda daha üst sürümün sistemini kurdum ve suan saatide kullanıyorum.hem paramı verdiler üstüne özür olarak 10$ hediye verdiler ve saatde sende kalıyor.Böyle bir site yani.Ama suan dolar pahalı ne alsan zararlı cıkarsın onu söyliyim.

nurdede1986

Asistan
Reaksiyon puanı
9
başarılı bir site bir çok defa kullandım aliexpress ile çok benzer yapısı var. teslimat süreleri aliexpress e göre bana daha kısa sürede geldi.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Aliexpress'in biraz daha lüks hali. Genelde ürünler orijinal , kaliteli ve pahalı oluyor. Çoğu kullanıcı aliexpresse göre güzel olduğunu düşünüyor.