Gcam

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Bülent bey

Üyecik
Merhaba arkadaşlar mesele telefonumuza g cam kurduk diyelim uygun apk dosyasıyla daha sonra gidip play store dan guncelliyemez miyiz? Hem güncel bir gcam olur

ishak042

Çokça yağmur yağsa, temizlenir mi şu kirli dünya?
Olmaz diye biliyorum anca yeni güncellemenin patch'ı apk olarak yayınlanırsa güncellenir

ishak042

Sa
Sağol da netten son sürüm apk indirip yüklesem olur mu peki tel: j7 prime
Olur ama yeni bir sürüm çıkarsa güncellemek için o yeni sürümü tekrar kendin indirmen gerekir. O yeni dosyaları eski sürümle değiştirirsin

Bülent bey

Üyecik
Yeni sürüm çıkınca onu indirip mevcut sürümün üstüne kurarsanız güncellenmiş olur.
Az önce denedim son sürüm 6.3 gibi bir şey indirip yükledim yüklenmesi hatası aldım eski sürümü silip tekrar yükledim yine olmadi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Az önce denedim son sürüm 6.3 gibi bir şey indirip yükledim yüklenmesi hatası aldım eski sürümü silip tekrar yükledim yine olmadi
Yüklenmedi hatası

Constantin87

Profesör
Arkadaşlar bende v30+ cihazıma yüklemek istiyorum. Apk güncelleme riskli ancak Google tarafından resmi olarak yayınlanan bir apk var mı ? Yani güvenli bir yerden yüklemek istiyorum

ishak042

Arkadaşlar bende v30+ cihazıma yüklemek istiyorum. Apk güncelleme riskli ancak Google tarafından resmi olarak yayınlanan bir apk var mı ? Yani güvenli bir yerden yüklemek istiyorum
Apk zaten korsan demek yani Google zaten paralısını yapmış bir de korsan mı yapacak :D? En güvenilir site androidoyunclub

Constantin87

Profesör
Apk zaten korsan demek yani Google zaten paralısını yapmış bir de korsan mı yapacak :D? En güvenilir site androidoyunclub
Ya ne bileyim geliştiriciler için falan filan yayınlıyorlarya bu da vardır diye öyle yazdım 😁 oradan bakayım bi, hakikaten fark yaratacak mı merak ediyorum.

stat counter