Gata Haydarpaşa'ya Nasıl Giderim ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve SwateR tarafından 5 Nisan 2010 başlatılmıştır.

1. SwateR

SwateR Dekan

Beğenileri:
    106
    Ödül Puanları:
    63

- Gata Haydarpaşa'ya Nasıl Giderim ?

Öncelikle herkese iyi akşamlar.

Son 4-5 gündür askerlik işleriyle boğuşuyorum.Cuma günü son yoklamamı yaptırıp Ağustosta askere gitmek için başvurdum.Ancak muayene sırasında sağlık ocağındaki doktor kalbimi dinledi ve "Kalbinde üfürüm denen hastalık olabilir.Askerlik şubesinin belirleyeceği Kaardiyoloji bölümüne görünmelisin" dedi.Şubede beni Bursa Asker Hastanesine yolladı.Hastaneye Cuma günü gittim ve doktor Pazartesi gününe Ekokardiyografi ile muayene için randevu verdi. Bugün tekrardan askeri hastaneye gittim.Ekokardiyografi cihazının monitöründe görüntü kalitesi çok bozuk olduğu gerekçesiyle ileri tetkik için beni Haydarpaşa GATA Eğitim Hastanesine sevk etti.

Velhasıl gelelim konuya.Şimdiye kadar İstanbul'a hiç gitmemiş biri olarak burayı nasıl bulabilirim ? Hangi otogarda inmem gerekli ve kaç nolu otobüs,dolmuşa binmem gerekir ?

Not: Bursa/Gemlik'te ikamet etmekteyim.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler... :flowers:

2. qKTe

qKTe Profesör

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Arabanla mı geleceksin yoksa otobüsle mi ?

3. SwateR

SwateR Dekan

Beğenileri:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Otobüsle.

4. qKTe

qKTe Profesör

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Anlatıldı. :)

5. KAZUYA

KAZUYA Doçent

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    bursadan bindigin otobusun servisinin olmasina dikkat et. genelde ulusoy nilufer varan gibi firmalari tercih et. istanbul da harem otogarinda ineceksin. eger firmanin servisi seni haydarpasaya gotururse sanlisin eger goturmezse harem den haydarpasaya belediye otobuslerine binebilirsin. zaten ikiside kadikoyde

6. Reading

Reading Asistan

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Bursa otogardan bin İstanbul harem otogarında in. Harem otogarının önünden kadıköy dolmuşuna bin Şoföre Gata'nın önünde indirmesini söyle.

En basit bu yolla Gata'ya gidersin. (Geçmiş olsun)

7. SwateR

SwateR Dekan

Beğenileri:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Tekrardan çok teşekkürler arkadaşlar.Baya bir bilgi edindim eskiye nazaran :flowers:

Ne demişler: "Sora sora bağdat bulunur" :)

8. ahky

ahky Profesör

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    48
    Gata da askerlik yapmış biri olarak söylüyorum:)Harem otogarına gitmelisin,oradan da dolmuşla Kadıköye geçersin.Kime sorsan gösterir zaten kolay yani.Geleceğin firmanın servisi varsa Kadıköye servisle de geçebilirsin.Taksiye binsen de olur 7-8 lira bişey yazar,çok yakın...3.no'lu nizamiyeden giriş yapacaksın, görev yaptığım yerdir orası:)Sevk evraklarını görevli askerlere gösterip içeri girersin.

9. Rom.

Rom. Rektör Onursal Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    63
    Yer:
    Ankara
    Tanıdık bi komutan felan varsa yardımcı olsunlar arkadaşa :)

10. ahky

ahky Profesör

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    48
    Hastane komutanı vardı onuda Balyoz'dan içeri aldılar:)

11. muratteas

muratteas Dekan

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    48
    hangi firmayla gideceksen bilemiyorum anadolu yakasında ineceksin eğer büyük firmalardan birini seçersen kadıköy servislerine bineceksin kadıköyden minübüsler var rıhtımdan veye ticari taksi en iyisi :)

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye SDN Okuru

gata da askerlik yapan arkadaşım orda kurallar nasıl benim eşim ustalık oraya çıktı çarşı izni sık kullanabiliyorlar mı evci rahat çıkabiliyorlar mı

Sayfayı Paylaş