Garip Sesler

Bu konuyu okuyanlar

darzanyus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bi çözümü olurmu bilmeme ama kullandığın windows temasından kaynaklanabilir

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,729
Format atmadan çözme ihtimaliniz malesef yok sadece geciktirebilirsiniz.Arada yapmaz ama bazende çok yapar.
Ayıp olmazsa sorabilir miyim niye format atmadan yapmanız lazım?

Çünkü ben format atalı fazla bir zaman olmadı ve format atmak,ethernet kartını yüklemek,msn chrome virüs programı ekran kartı güncellemesi flash player vs. yüklemek çok zahmetli.
Format atalı bir ay olmasaydı atardım :(

by_matrix

Doçent
Reaksiyon puanı
3
hocam formatsız çözülür ama detaylı temizlik gerekir.öncelikle msconfig ile açılışta açılan programları kontrol et.yabancı bir program varmı onu kontrol et.temp, temprory internet files, ve cache klasörlerini temizle.ses geldiği zaman ctrl alt del ile çalışan programları kontrol et.mutlaka bir program çalıştırıyordur.

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,729
hocam formatsız çözülür ama detaylı temizlik gerekir.öncelikle msconfig ile açılışta açılan programları kontrol et.yabancı bir program varmı onu kontrol et.temp, temprory internet files, ve cache klasörlerini temizle.ses geldiği zaman ctrl alt del ile çalışan programları kontrol et.mutlaka bir program çalıştırıyordur.

OpenTab diye bir program var. Program ekle kaldırdan kalrıdmama rağmen hala başlangıçta açılıyor ve ne işe yaradığını bilmiyorum. Tanım olarak da japonca,korece ya da çince bilmiyorum garip bir alfabeyle yazılar çıkıyor. Tamam msnconfig'den onun başlangıçta açılması tikini kaldırdım. Düzelir mi bilmiyorum. Zaman gösterecek :) Şimdiden sağolun

Shockxx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Çünkü ben format atalı fazla bir zaman olmadı ve format atmak,ethernet kartını yüklemek,msn chrome virüs programı ekran kartı güncellemesi flash player vs. yüklemek çok zahmetli.
Format atalı bir ay olmasaydı atardım :(
Ben 1 hafta üst üste attım.Pc de sorun çıktığı için.1 saate hem format atar ve flash player,ekran kartı vb. yüklemiş olursun ama karar sana kalmış.

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,729
Format attım google chrome yi kullanmayı da bıraktım yaşadığım ve gördüğüm virüsler bana en güvenli tarayıcının opera olduğunu gösterdi. Tşk.