Garantideki telefonum 20 iş gününde gelmezse ne olur

Bu konuyu okuyanlar

Ilkegnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bide sorun şu sanırım garanti dışı bi sebep var ona rağmen 20 iş gününde telefon elime geçmezse garanti belgesinde yazdığı gibi para iadesi yada aynı telefonun sıfırından veriyorlarmı

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Soruyu detaylandırman lazım asıl sorun ne mesela ? Ayrıca para iadesi/değişim için donanım sorunu olmalı. Bunları söylersen yardımcı oluruz.

Ilkegnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Soruyu detaylandırman lazım asıl sorun ne mesela ? Ayrıca para iadesi/değişim için donanım sorunu olmalı. Bunları söylersen yardımcı oluruz.
Büyük ihtimalle telefonun anakartında sorun var ve belgede yazdığı kadarıyla bu garanti dışı bir nedenmiş ben bunu garantiye verdikten sonra araştırıp anladım bu durum garanti dışı bir sebep olmasına rağmen para iadesi veya değişim yaparlar mı 20 iş günü içinde telefon elime geçmezse

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Büyük ihtimalle telefonun anakartında sorun var ve belgede yazdığı kadarıyla bu garanti dışı bir nedenmiş ben bunu garantiye verdikten sonra araştırıp anladım bu durum garanti dışı bir sebep olmasına rağmen para iadesi veya değişim yaparlar mı 20 iş günü içinde telefon elime geçmezse
Donanımsal bi sorunu kişiden kaynaklı diye yutturmaya çalışıyo onlar bence sen hakem heyetine başvur. Ayırca 20 günde onlar her türlü yollar o tehlikeye girmezler merak etme. Bu arada hangi firma ?

Ilkegnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Büyük ihtimalle telefonun anakartında sorun var ve belgede yazdığı kadarıyla bu garanti dışı bir nedenmiş ben bunu garantiye verdikten sonra araştırıp anladım bu durum garanti dışı bir sebep olmasına rağmen para iadesi veya değişim yaparlar mı
Donanımsal bi sorunu kişiden kaynaklı diye yutturmaya çalışıyo onlar bence sen hakem heyetine başvur. Ayırca 20 günde onlar her türlü yollar o tehlikeye girmezler merak etme. Bu arada hangi firma ?
Samsung

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Tamir i yapılamadığı ve kullanıcı hatası olmadığı sürece sıfır verilir

vedat_1966

Asistan
Reaksiyon puanı
79
Garanti dışı ise ücret belirtirler ve size sorarlar. Maliyet telefon ücretinin %60'ını geçiyorsa iade ederler.

Garanti kapsamında ise tamir ücreti %60'ı geçmiyorsa tamir ederler değilse yenisini verirler.

Son mesajlar