Garanti Takip Sistemi

Konusu 'Script Programlama (Python, Ruby, Perl, Bash/Shell' forumundadır ve bera_ramazan tarafından 31 Aralık 2016 başlatılmıştır.

1. bera_ramazan

bera_ramazan Üyecik

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    6

- Garanti Takip Sistemi

Selam arkadaşlar iş yerim benden satılan ürünlerin garantilerini takip emem için bir proje istedi ve müşteriye ürün sattıktan sonra bir müddet sonra bu ürünü servise göndermemiz gerekebildiğinden ürünün bizden alınıp alınmadığı ve ürünün garantisinin olup olmadığını kontrol için bir sistem yazdım.

Bu sistemi tamamen kendi kodlarımdan yazdım php ve mysql tabanlıdır. Bunu paylaşmamın sebebi kendini geliştirmek isteyenlere kaynak kod niteliği taşır kodlar türkçe ve kolaydır.

link : GitHub - bera65/garanti: Ürünlerin garanti takibi

errno bunu beğendi.

2. orcnd

orcnd Dekan

Beğenileri:
    225
    Ödül Puanları:
    63
    Meslek:
    programcı
    Yer:
    İstanbul
    eline sağlık bootstrap ve smarty kullanman güzel olmuş.
    fakat kullandığın terminoloji çatallama için pek uygun değil gibi görünüyor.
    eğer kodunun başkaları tarafından geliştirilmesini istiyorsan ingilizce terminolojiyi kullanman gerekiyor.
    çünkü türkiyede bu işi öğrenirken ingilizce öğreniyoruz. programlamada ortak dil durumunda.

bera_ramazan bunu beğendi.
  3. bera_ramazan

bera_ramazan Üyecik

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    6
    tşk ederim kodları özellikle türkçe yaptım ki php bilgisi çok az olan bir insan bile kolayca anlayabilsin ve geliştirmek isteyen hemen geliştirebilsin inş geliştikçe daha geniş ingilizce si ile birlikte de yayınlarız

Taslak kaydedildi Taslak silindi

Sayfayı Paylaş