Garanti süreci

Bu konuyu okuyanlar

gizli kullanıcı1

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
2
Herhangi bir samsung cihazınızı garantiye verdinizmi ve sonuçları ne oldu (j7 prime cihazımın batarya değişimini yaptırmak istiyorum)

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Değişim olur para alırlar kullanıcı kaynaklı diye
20 gün içinde teslim etmezler ise seve seve sıfır verirler

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
İzmir Konak'ta S8 cihazımı burn in den dolayı verdim. Para talep etmeden ekran değişimi yapıldı yanında jack girişi ve batarya değişimi yapıldı. Telefon kabı hediye ettiler. Ayrıca suya dayanıklılığını da kaybetmediğini belirttiler. 1 hafta serviste kaldı. Ben aşırı memnunum.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
İzmir Konak'ta S8 cihazımı burn in den dolayı verdim. Para talep etmeden ekran değişimi yapıldı yanında jack girişi ve batarya değişimi yapıldı. Yanında telefon kabı hediye ettiler. Ayrıca suya dayanıklılığını da kaybetmediğini belirttiler. 1 hafta serviste kaldı. Ben aşırı memnunum.
Peki alınan yere (Teknosa) mi verilmeli yoksa Samsung bayisine mi? Orası alır mı, nasıl işliyor süreç?

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Peki alınan yere (Teknosa) mi verilmeli yoksa Samsung bayisine mi? Orası alır mı, nasıl işliyor süreç?
Ürünün garantisine bağlı. Bazen Teknosa alıp Samsung'a veriyor. Bazen Teknosa kendi halletmeye çalışıyor. Alırken garantisi hakkında ne dediler?

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Ürünün garantisine bağlı. Bazen Teknosa alıp Samsung'a veriyor. Bazen Teknosa kendi halletmeye çalışıyor. Alırken garantisi hakkında ne dediler?
Hiç hatırlamıyorum. 2017 Ağustosta almıştım. Bir kere sd kart kızağı sıkıştığı için vermiştim Teknosa'ya tamir etmişlerdi ama kendileri mi yaptılar, gönderdiler mi bilmiyorum.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Hiç hatırlamıyorum. 2017 Ağustosta almıştım. Bir kere sd kart kızağı sıkıştığı için vermiştim Teknosa'ya tamir etmişlerdi ama kendileri mi yaptılar, gönderdiler mi bilmiyorum.
Kutunun sağ üstünde bandrol gibi bir şey varsa Samsung Türkiye garantilidir ve kendin servise verebilirsin.

gizli kullanıcı1

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
2
Bn cihazımı resmi samsung bayisinden aldım sol üstünde yuvarlak bandrol vardı j7 prime cihazımı versem batarya değişimi yaparlar mı şarjı hızlı gidiyor

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Bn cihazımı resmi samsung bayisinden aldım sol üstünde yuvarlak bandrol vardı j7 prime cihazımı versem batarya değişimi yaparlar mı şarjı hızlı gidiyor
Siz de benim gibi Samsung Memembers'dan Sistem kayıt verilerini gönderin ve sorununuzu belirtin. Pil sağlığına göre işlem yapacaklar galiba.

cngzkyz

Müdavim
Reaksiyon puanı
276
Ben arabayla üstünden geçip arka cam kısmı pert ettim. Seve seve servis parası verdim.

Reaksiyon puanı
296
servisler para almak için oradalar garanti kapsamın yoksa seve seve para verirsin