Garanti sıkıntısı

Bu konuyu okuyanlar

Tasbasi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
meraba arkadaşlar
Maltepe teleservise 13 gün önce lumia 1520 cihazımı bıraktım. Cihaz değişimi vermişler. Bu sabah almaya gittiğimde cihaz değişiminin 830 ile olduğunu gördüm kabul etmedim. Paramı istiyorum vermiyolar. Cihazın aynısı istiyorum sarı renkli olanı hatta yok üretmiyolarmış artık diyolar nokia size bu cihazı göndermiş diyolar. Bu konuda bana bi yol haritası çizebilecek var mı?

Jubei

Profesör
Reaksiyon puanı
477
Dünyanın herhangi bir ülkesinde Nokia Lumia 1520 nin karşılığı Nokia Lumia 830 değildir.
Nokia Yasal Destek ve Boran Danışmalık verdiğiniz Nokia marka telefonun yerine Microsoft telefon veremediğinden dolayı size Nokia Lumia 830 veriyorlar.
Eğer faturanız var ise ve fatura tutarı 2000 TL ve üstü ise, hiç Teleservis-Nokia Yasal Destek-Boran Danışmanlık-Microsoft Türkiye ile muhatap olmadan Tüketici Mahkemesine tüm belgeler ile dilekçe doldurup başvurun.
Ancak yine de belki bir çözüm olur umudu ile Boran Danışmanlık ile bir telefon görüşmesi yapın bence.

Boran Danışmanlık

Belki tekrandan Nokia Lumia 1520,ye sahip olamayacaksınız ancak paranızı alabilirsiniz.
En az 6 aylık bir süreçte size şimdiden sabır diliyorum.

Tasbasi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben zaten telefonu geri istemiyorum. Microsoft bu sene üzerinde fazla durmucaz demiş. market zaten hala sıkıntılı.
Heyete gittim bana zorunlu olarak ilk önce onlara posta yolu ile itiraz dilekçesi gönderttirdi. Ama hala teleservis dönmedi. En iyisi gidip direk Tüketici heyetine dilekçe vererek süreçi başlatmak.
çok teşekkürler.

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Çok komiklermiş.

Klasik Teleservice

Verin mahkemeye de akılları başına gelsin.

Reaksiyon puanı
16,118
lumia 1520 karşılığı lumia 950xl çıkıyor san ki? niye onu vermiyorlar?

the grudge

Profesör
Reaksiyon puanı
49
tüketici hakem heyetine git sorunu ancak onlar çözer...