Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


bilicimustafa12

Türkü'ler Sevdamız...
Moderatör
Katılım
24 May 2017
Mesajlar
7,197
Puanları
113
Konum
Elazığ
Kısa süre önce tesettüre giren Gamze Özçelik, yaptığı yardımlarla takdir topluyor. Oyuncu, su kuyusu keşfi için Afrika'ya uçtu. Başkanlığını Gamze Özçelik'in yaptığı Umuda Koşanlar Derneği üyeleri, 'Umut Pınarı Su KuyularıProjesi' kapsamında yardım faaliyetlerinde bulunmak üzere Kamerun'a hareket etti. Atatürk Havalimanı'ndan tarifeli uçakla Çad aktarmalı olarak Kamerun'a giden kafilede, dernek başkanı oyuncu Gamze Özçelik, fotoğrafçı Yavuz Atalay ile bazı gönüllüler yer aldı. 8 günlük gezide yeni açılacak su kuyuları için keşif yapacak dernek üyeleri, Çad'a geçerek, yardım faaliyetlerini burada da sürdürecek. Gamze Özçelik, yola çıkmadan önce havaalanından yaptığı paylaşımda "Yola çıktığımız için çok mutlu olabilirim" notuyla duygularını dile getirdi. Ekip 8 gün boyunca gezilerini sürdürecek ve yeni açılacak su kuyuları için keşif yapacak.


Geçtiğimiz günlerde tesettüre giren ünlü oyuncu Gamze Özçelik, yaptığı yardımlarla adından sıkça söz ettiriyor. Özçelik, su kuyusu keşfi için Afrika'ya uçtu


Başkanlığını Gamze Özçelik'in yaptığı Umuda Koşanlar Derneği üyeleri, 'Umut Pınarı Su Kuyuları projesi' kapsamında yardım faaliyetlerinde bulunmak üzere Kamerun'a hareket etti.

"YOLA ÇIKTIĞIMIZ İÇİN ÇOK MUTLU OLABİLİRİM"
Gamze Özçelik, yola çıkmadan önce havaalanından yaptığı paylaşımda "Yola çıktığımız için çok mutlu olabilirim" notuyla duygularını dile getirdi.


Kaynak: Sabah
 
Üst
stat counter