Gaming Laptop Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Kazarre13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar merhabalar. Yaklaşık 4 sene önce, Casper marka bir laptop aldım ve oldukça pişmanım. O zamanlar laptoplar hakkında pek fazla bilgim yoktu ve aceleye gelmişti. Önümüzdeki ay inşallah yeni bir laptop alacağım. Alacağım laptopun GTA V, FIFA 17, Far Cry 4, Fallout 4 gibi son dönemlerde piyasada yerini alan oyunlarda high ayarlarda minimum 25-30 FPS vermesini istiyorum. MSI, Monster, Asus ve Lenovo'nun laptoplarına göz attım. NVIDIA GTX 950-960 serisi sanıyorum benim için yeterli olacak.

3,700 TL civarı bütçem var. Laptop tavsiyelerinizi bekliyorum, teşekkürler.

Kazarre13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Tavsiyeler için teşekkür ediyorum. Ek olarak, laptopun kasası da benim için önemli. MSI ve Monster arasında kalıyorum bazen, kullanıcılar var ise dış görünüşünü -sağlamlık ve kasa bakımından- özellikleri kabaca anlatırsa sevinirim.

chad87

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Tavsiyeler için teşekkür ediyorum. Ek olarak, laptopun kasası da benim için önemli. MSI ve Monster arasında kalıyorum bazen, kullanıcılar var ise dış görünüşünü -sağlamlık ve kasa bakımından- özellikleri kabaca anlatırsa sevinirim.
Valla kardesim simdi nasil anlatsam bilemedim monster in yuzeyi biraz kadifemsi gibi puruzlu gibi. Saglamlik acisindan soruyorsan gayet saglam. Ben alirken cok şüphe ettim senin gibi msi mi alsam monster mi alsam diye ama aldiktan sonra bekledigimden daha kaliteli cikti acikcasi. Ama saglamlik ve kalite kavrami kisiye gore degisir. Şahsi fikrim verdigim ben 3700 tl ye aldim ve son kurusa kadar hak ediyor. Ha bide su var servis konusunda cok iyiler direk ariyorsun problem icin hemen yanit geliyor sen beceremedin mi hemen uzak masaustu baglantisi ile destek oluyorlar. MSI da bole bir sey yok anca gonder 1 ay bekle

Bu arada ben ssd olmadan kullaniyorum. Acilis hizi vs cok iyi bide ssd olsa daha da iyi olucak ama ben gerek duymuyorun ssd ye

Kazarre13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Valla kardesim simdi nasil anlatsam bilemedim monster in yuzeyi biraz kadifemsi gibi puruzlu gibi. Saglamlik acisindan soruyorsan gayet saglam. Ben alirken cok şüphe ettim senin gibi msi mi alsam monster mi alsam diye ama aldiktan sonra bekledigimden daha kaliteli cikti acikcasi. Ama saglamlik ve kalite kavrami kisiye gore degisir. Şahsi fikrim verdigim ben 3700 tl ye aldim ve son kurusa kadar hak ediyor. Ha bide su var servis konusunda cok iyiler direk ariyorsun problem icin hemen yanit geliyor sen beceremedin mi hemen uzak masaustu baglantisi ile destek oluyorlar. MSI da bole bir sey yok anca gonder 1 ay bekle

Bu arada ben ssd olmadan kullaniyorum. Acilis hizi vs cok iyi bide ssd olsa daha da iyi olucak ama ben gerek duymuyorun ssd ye

Sabahtan akşama kadar araştırdım, Monster Abra V8.1'e baktım ve daha önceki versiyonlarını inceledim. Kullanıcı arkadaşlarla da konuştum, çok memnun olduklarını ve parasını hak ettiğini söylüyorlar. Özellikle V8.1'in çok daha iyi halde olduğunu da eklediler. Tatmin olmayan kişi yok gibi. En memnun kaldıkları şey ise dediğiniz gibi müşteri destek hatları. İlgi ve hizmet çok iyi dediler, bu laptopta karar kıldım. Çok teşekkür ediyorum tavsiye için.

hamdi çakar

Asistan
Reaksiyon puanı
15

Kazarre13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Monster Abra A5 v6.2.3'ü almaya karar verdim, Kasım ayı içerisinde alıyorum. İncelemesini de yazarız inşallah :)