GamePower Warlock Mu ? Mirana mı ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Arkadaşlar bu 2 klavye arasında ne gibi farklar var yazarmısınız ? Hangisini almalıyım ? (Başka Klavye Önermeyin)

Utkuversus

Dön Gel Biraz Da Cennet Özlesin Seni Atam!
Yönetici
Moderatör
İkisi de çöp desem yeridir. Al paranı çöpe at aynı şey.

mttzn

Doçent
İkisi de çöp desem yeridir. Al paranı çöpe at aynı şey.
Ahahaha bu nasıl bir geri dönüştür :D O kadar abartma, Trust, Rampage'de benzeri şekilde üretim yapıyor ve ürün kaliteleri aynı :D Gamepower'da o tür markalardan işte. Kritik önem taşıyan ürünleri almadıkça büyük sorun olmaz.

Utkuversus

Yönetici
Moderatör
Ahahaha bu nasıl bir geri dönüştür :D O kadar abartma, Trust, Rampage'de benzeri şekilde üretim yapıyor ve ürün kaliteleri aynı :D Gamepower'da o tür markalardan işte. Kritik önem taşıyan ürünleri almadıkça büyük sorun olmaz.
O da doğru aslında ama Gamepower daha çabuk arıza yapıyor o bir gerçek. Ve servisi rezalet diyebilirim. Oysa Rampage öyle değil. Ürün mü bozuldu? 1 hafta maksimum :).

mttzn

Doçent
O da doğru aslında ama Gamepower daha çabuk arıza yapıyor o bir gerçek. Ve servisi rezalet diyebilirim. Oysa Rampage öyle değil. Ürün mü bozuldu? 1 hafta maksimum :).
Çabuk arıza yapması ürünün markasıyla alakası pek yok. Garanti farkları illaki vardır ki Segment Bilgisayarı gayet yakından tanıyorum ve işlerini iyi yapmaya çalıştıklarını biliyorum :)

Heh ben de burda devriyeye gireyim Kb R18 alıvam warlock ile aynı fiyatta ancak kavisli bu beni olumsuz etkiler rampagenin yokki düz mekanik mavi swiçli klavyesi.

Utkuversus

Yönetici
Moderatör
Heh ben de burda devriyeye gireyim Kb R18 alıvam warlock ile aynı fiyatta ancak kavisli bu beni olumsuz etkiler rampagenin yokki düz mekanik mavi swiçli klavyesi.
Mis gibi R10 varken KBR-18 nedir ya. O da değil Trust Cada al cada. RGB hem. Tam sana göre.

Kavis dediğin yer neresi??
Yani üst ve alt kenarları hafif yukarıda

---- Mesajlar birleştirildi ----

Mis gibi R10 varken KBR-18 nedir ya. O da değil Trust Cada al cada. RGB hem. Tam sana göre.
R10 blue switch değil.
CADA DERKEN?

Tamam Utku senin dediğini Alacağım?blue switchli öner klavyeyi

Son düzenleme:

Utkuversus

Yönetici
Moderatör
Yani üst ve alt kenarları hafif yukarıda

R10 blue switch değil.
CADA DERKEN?

Tamam Utku senin dediğini Alacağım?blue switchli öner klavyeyi
Ya neden blue switch? Ses için diyorsan tamam da oyun için iyi değil blue Switch. Kbr-18 alacaksan al ama şahsen gökküşağı aydınlatması değişmediği şçin değmez.

Warlockla aynı işte. Kendi bildiğini alacaksan soru sormanın pek anlamı yok. Hadi eyvallah.
Warlockla aynı işte. Kendi bildiğini alacaksan soru sormanın pek anlamı yok. Hadi eyvallah.
Yo kendi bildiğimi almayacağım kardeş.
Ben sana James Donkey 610 hakkında düşüncelerini sordum sadece.
Aynı derken hiçbir farklı özellikleri yokmu ?

mttzn

Doçent
Yo kendi bildiğimi almayacağım kardeş.
Ben sana James Donkey 610 hakkında düşüncelerini sordum sadece.
Aynı derken hiçbir farklı özellikleri yokmu ?
Benzer ürünler. Farkları elbetteki görsel olarak var ama kalan bölümlerde aynılar. Bence ikisi de eski fiyatlarıyla alanabilirdir ama 200tl bana iki ürün için sınır fiyatlar.

stat counter