Gamepower Magnus V2 Beni Üzer Mi ?

Bu konuyu okuyanlar

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Merhabalar :)

Elimde çok düşük bir bütçe var,mevcut kulaklığımı bayadır zar zor kablo bantlaya bantlaya kullanıyordum,ama artık iyice bozuldu sağ taraftan ses hiç gelmiyor.
Yeni bir kulaklık almak istiyorum,yakın zamanda telefon almıştım ve elimde çok para yok bu şekilde düşük bütçe de Magnus V2 beni üzer mi ?Bu bütçece 5-6 dayanır bu kulaklıklar diyenler var,haklı mıdırlar ?
Biraz zorlayıp SN R7 mesh plus almayı düşünüyorum fakat fark edilir bir kalite artışı olur mu ?Mümkün olduğunca düşük bütçe de olayı kapatmak istiyorum.
Siz bu fiyat bandında ne önerirsiniz.

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
Merhabalar :)

Elimde çok düşük bir bütçe var,mevcut kulaklığımı bayadır zar zor kablo bantlaya bantlaya kullanıyordum,ama artık iyice bozuldu sağ taraftan ses hiç gelmiyor.
Yeni bir kulaklık almak istiyorum,yakın zamanda telefon almıştım ve elimde çok para yok bu şekilde düşük bütçe de Magnus V2 beni üzer mi ?Bu bütçece 5-6 dayanır bu kulaklıklar diyenler var,haklı mıdırlar ?
Biraz zorlayıp SN R7 mesh plus almayı düşünüyorum fakat fark edilir bir kalite artışı olur mu ?Mümkün olduğunca düşük bütçe de olayı kapatmak istiyorum.
Siz bu fiyat bandında ne önerirsiniz.
Gamepower Slark kullanıyorum yaklaşık 1-2 sene civarı oldu alalı, ses kasmasında, müzik performansında çok iyi şuan 188TL Fakat beni üzmedi forumda anlatılanlar gibi 1-2 ayda elimde kalmadı. SN R7 Mesh kulaklığı test ettim taktığın anda dışarıdaki sesler çok azalıyor mikrofon kaliteside iyi ses kalitesini beğendim

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Bende bu konuyu açtıktan sonra gamepower magnus V2 hakkında baya kötü yorum gördüm sanırım bir şekilde SN R7 mesh plus alacağım.
Teşekkür ederim :)

lAlpertunga

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhabalar,

Bütün ön yargılara rağmen ben denemek istedim ve bundan 6 ay önce gamepower medusa modelini aldım ilk 2-3 ay güzeldi ama şimdi kulağıma takmak istemiyorum çünkü içinde ki yer artık kulağıma temas etmeye başladı ve aşırı derece de kulağımı ağrıtmaya başladı yakşalık 30 dk sonra.
Pedler içine göçtü gibi sanki. En azından denemiş gibi oldum tecrübelendim :)
Bence farklı modellere bakabilirsin, alacağın model hakkın da bilgim yok ama diğer modelin tecrübesini yaşadım. :)

Salawdaha

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Merhabalar,

Bütün ön yargılara rağmen ben denemek istedim ve bundan 6 ay önce gamepower medusa modelini aldım ilk 2-3 ay güzeldi ama şimdi kulağıma takmak istemiyorum çünkü içinde ki yer artık kulağıma temas etmeye başladı ve aşırı derece de kulağımı ağrıtmaya başladı yakşalık 30 dk sonra.
Pedler içine göçtü gibi sanki. En azından denemiş gibi oldum tecrübelendim :)
Bence farklı modellere bakabilirsin, alacağın model hakkın da bilgim yok ama diğer modelin tecrübesini yaşadım. :)
Garip böyle bir şey ben yaşamadım. Tek yaşadığım sorun her bilgisayarı kapatıp açtığımda ses kartından sesi kısmam yoksa kulak körü olabiliyorsun.

lAlpertunga

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Garip böyle bir şey ben yaşamadım. Tek yaşadığım sorun her bilgisayarı kapatıp açtığımda ses kartından sesi kısmam yoksa kulak körü olabiliyorsun.
Bilmiyorum bende öyle oldu ses konusunda da bende kısığa ayarladım en fazla 100 üzerinden oyunlar da 4 - 5 ses seviyesinde kullanıyorum gerçekten çok ses geliyor haklısın.Hiç 100`e alıp kullandığımı hatırlamıyorum :)

Salawdaha

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Bilmiyorum bende öyle oldu ses konusunda da bende kısığa ayarladım en fazla 100 üzerinden oyunlar da 4 - 5 ses seviyesinde kullanıyorum gerçekten çok ses geliyor haklısın.Hiç 100`e alıp kullandığımı hatırlamıyorum :)
Gerçekten bazen unutuyordum bilgisayarı açınca kulağım yırtılıyordu.

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Rampage Styles aldım ve çok memnunum hiç bir sıkıntısı yok.Oyunlarda da 7.1 i iş görüyor.
Sesi %100 e alınca adeta bir hoperlör oluyor,ancak %3 te filan kullanıyorum :D

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Hayırlı olsun bende bazen benimkini öyle kullanıyorum :tongueout:
Kesin bir kanıtım yok fakat o şekilde kullanmanın kulaklığın ömrünü azalttığını düşünüyorum,belki bir zararı yoktur yani sonuçta o kadar yüksek ses verebiliyorsa firma boşuna koymamıştır,ama kullanırken benim için rahat olmaz hayatta o kadar çok açmam :)

Salawdaha

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Kesin bir kanıtım yok fakat o şekilde kullanmanın kulaklığın ömrünü azalttığını düşünüyorum,belki bir zararı yoktur yani sonuçta o kadar yüksek ses verebiliyorsa firma boşuna koymamıştır,ama kullanırken benim için rahat olmaz hayatta o kadar çok açmam :)
Bu konuda tekim sanardım :9