Gamepower Almayın!

Bu konuyu okuyanlar

#quess

Asistan
Reaksiyon puanı
24
O kadar çalışıp para biriktirip aldığım Gamepower Warlock bozuldu. Bilgisayarım kapalıydı canım sıkıldı geçtim başına PC açıldı sorun yok 30 dk geçti telefonda dolaşıyordum bir baktım klavyenin ışıkları gidiyor yeniden geliyor Usb'den söktüm ön tarafa taktım 6 tane modu vardı galiba 1'i çalışıyor klavyenin yarısı çalışıyor yarısı çalışmıyor. Aradım anlattım ''Sizin hatanız bir şey yapamayız.'' dediler çıldırdım telefonu parçalıyordum. Zaten başıma ne geliyorsa ucuz aldıklarımdan geliyor. O kadar çalışıp para bi̇ri̇kti̇ri̇p aldım şi̇mdi̇de önümde duruyor ve çalışmıyor. Köyde oturuyorum eğer çalıştıramazsam o klavyeyi̇ yakarım vi̇deosunu da her yerde paylaşırım. Hayvan diyeceğim de hayvanlar bunlardan daha i̇nsan. Si̇z si̇z olun gi̇di̇n kali̇teli̇ mal alın bunlardan almayın.

igalelkaza

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
O kadar çalışıp para biriktirip aldığım Gamepower Warlock bozuldu. Bilgisayarım kapalıydı canım sıkıldı geçtim başına PC açıldı sorun yok 30 dk geçti telefonda dolaşıyordum bir baktım klavyenin ışıkları gidiyor yeniden geliyor Usb'den söktüm ön tarafa taktım 6 tane modu vardı galiba 1'i çalışıyor klavyenin yarısı çalışıyor yarısı çalışmıyor. Aradım anlattım ''Sizin hatanız bir şey yapamayız.'' dediler çıldırdım telefonu parçalıyordum. Zaten başıma ne geliyorsa ucuz aldıklarımdan geliyor. O kadar çalışıp para bi̇ri̇kti̇ri̇p aldım şi̇mdi̇de önümde duruyor ve çalışmıyor. Köyde oturuyorum eğer çalıştıramazsam o klavyeyi̇ yakarım vi̇deosunu da her yerde paylaşırım. Hayvan diyeceğim de hayvanlar bunlardan daha i̇nsan. Si̇z si̇z olun gi̇di̇n kali̇teli̇ mal alın bunlardan almayın.

Bende gamepower almayı düşünüyordum verdiğin deneyim için teşşekür ederim ayrıca geçmiş olsun. :(

BestLegend

Doçent
Reaksiyon puanı
205
En f/p leri HyoerX cikariyor.
HyperX Alloy FPS cok f/p
Ve klavyenin icine rgb dosemeyi biliyosaniz rgb de olur :D

Reaksiyon puanı
16,118
servise gönder öyle senin hatan diyemaz sanki tavşan üzerine işedi yada içini açmışlar kedi,köpek kılları çıkmış bir vatandaşın hp notebookta olmuş hp servisi kedi kılları var içinde diye red etmiş cihazı...

#quess

Asistan
Reaksiyon puanı
24
servise gönder öyle senin hatan diyemaz sanki tavşan üzerine işedi yada içini açmışlar kedi,köpek kılları çıkmış bir vatandaşın hp notebookta olmuş hp servisi kedi kılları var içinde diye red etmiş cihazı...
Yapcağım sey su. Klavyenin üstüne ya kolonya yada tutşturucu birşey döküp yakıcam. Youtubea instagrama twittera her yere yükleceğeim para ile bot atacağım 50k izlenme 100k izlenme olsun herkes görsün diye

Reaksiyon puanı
16,118
önce normal bir şekilde servise ver geri dönünce yapmamışlarsa zippo benzini ile yakarsın kibrit kullanıcan bir kibrit çöpünü yakan yere baş parmağınla daya diğer elinle orta parmakla vur uçar benzine düşer yanar...

BestLegend

Doçent
Reaksiyon puanı
205
önce normal bir şekilde servise ver geri dönünce yapmamışlarsa zippo benzini ile yakarsın kibrit kullanıcan bir kibrit çöpünü yakan yere baş parmağınla daya diğer elinle orta parmakla vur uçar benzine düşer yanar...
Onun yerine komsu cocugunu getirsin, ayni sey...

Reaksiyon puanı
16,118
kibrit kutususol eline işaret,orta ve yüzük parmaı üzerine yakma kısmı üzerine koy kiprit çöpünübaş parmağınla yakma yerine bastır sağ elinlemisket atar gibi kibrit çöpüne vur yanarak uçar askerde benzinle soba yakarken kullanıyorduk...

theterminator92

Doçent
Reaksiyon puanı
252
E tabii forumdaki insanlar daha sadece 3 ay kullandığı Gampower, Everest, İnca gibi markaları öyle bir övüyorki adama aldırıyorlar, Kalitesiz dandirik çin malı klavyeyi alıyor sonra adam sorun yaşıyor, forumun bu markaları önermeyi bırakması lazım.

Reaksiyon puanı
16,118
img-356 inca fare aldım imhotep aldı diye ilk gün teker sapıttı kontak siprey sıkınca düzeldi imhotep'in ki kırıldı benim ki yeşil ledleri iptal ettim.
2016-07-23 21.33.12.jpg
2016-07-01 00.50.20.jpg

almayın onu diyor san ki...