Game of Thrones 7. Sezon 2. Bölümü İzleyeni Heyecana Boğdu!

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
626
Dikkat, bu haber 'Game of Thrones' (Taht Oyunları) 7. sezon 2. bölümünü henüz izlemeyenler için spoiler içerir! Dizinin yeni bölümünde Missandei ve Grey Worm birbirlerine duygularını açarak yakınlaşmalarıyla dizi hayranlarını heyecanlandırdı.
,5brPTyInxU-6wgIgaER9mw.jpg

Game of Thrones (Taht Oyunları) 7. sezon 2. bölümü özel sahnesiyle ses getirdi.

Dizide Nathalie Emmanuel’in canlandırdığı Missandei ve Jacob Anderson’un hayat verdiği Grey Worm karakterleri arasındaki yakınlaşma dikkat çekti.

,10KMBZ6xp06j4M0jW2vbzg.jpg

Dizi hayranlarının uzun zamandır beklediği son gerçekleşti ve ikili, birbirlerine karşı uzun zamandır besledikleri duyguları karşılıklı olarak açtı.

,atGLXgrmvki6uti6KuknyQ.jpg

,AGaFgbw0nEifjWJbcAbJjQ.jpg

Daenerys’in tercümanı ve komutanı arasındaki dördüncü sezonda beri sezilen duygusal yakınlaşma sonunda gerçeğe dönüştü.

,8EZNrTXXTUa8P-DCszteOw.jpg

Her ne kadar Grey Worm kısırlaştırılmış bir karakter olsa da dizi seyircileri, ikili arasında bir aşkın oluştuğuna inanmıştı.

,FR8zytl7BEie7ZiD5FT1fQ.jpg

7. sezon 2. bölümünde Missandei, Casterly Kayası’na deniz yoluyla açılmadan bir gece önce Grey Worm’a veda etmeye gitti.

,C5oXSn26AE63Do7wibyy4A.jpg

Grey Worm, Missandei’yi öpmeden önce, “Sana hoşça kal demek benim için çok zor” dedi.

,MucuYgogmEifloKwUvQyKQ.jpg

Ardından da “Sen benim zayıf tarafımsın. Kısırlaştırılanlar (Bakirler) gençken ustalar onların korkularını öğrenir. Ama benim korkum yoktu. Hiçbir zaman en büyük, en güçlü olmadım ama her zaman en cesurdum. Ta ki Naath adasında Missandei ile tanışana kadar. Şimdi artık korkum var” ifadesini kullandı.

Game of Thrones’un favori çifti sonunda birbirine açıldı (Game of Thrones 7. sezon 2. bölüm)