Game Booster

Bu konuyu okuyanlar

parzivalapp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ekran Alıntısı.PNG

★★★ Gerçek Performans Arttırıcı ★★★

Oyunları hiç takılmadan (Donmadan & Kasmadan) en yüksek performansta oynayın. CPU,RAM ve diğer donanımsal özelliklerin otomatik olarak tek tıkla performansını arttırır.

Sizin için Ne Yapabiliriz?
Cihaz gecikme sorunlarını düzeltebilir gözle görülür FPS değerlerini arttırarak daha akıcı oyunlar oynamanıza olanak sağlarız.
özellikler:
fps monitör
ram temizleme
servisleri sonlandırma
Cpu soğutma
Game modları veya antutu tarzı programlarla test yapıcak kişiler için geliştirilmiş modlar.
***Cihazınızın desteğine göre belirli sevisler aktif veya kapalıdır bu tamamen cihazınızla ilgilidir.***

Türk geliştiricilere genelde kendi insanlarından destek gelmiyor ama olsun sizinde desteğinize ihtiyacımız var :)
şimdi arkadaşlarımızın en çok sıkıntı ettiği şey reklamlar.
unutmamanız gerekiyor bir geliştirici uygulamasını ücretsiz yayınlayıp sizden uygulama içi alışveriş istemiyorsa reklamlardan kazanıyordur.

öyle çok yüksek meblağlar kazanmıyoruz merak etmeyin :)

5 yıldız ve yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim. Sizler için daima ücretsiz tutmak için çabalıyorum. Her zaman ücretsiz kalacak!

DOWNLOAD

Waddler

Müdavim
Reaksiyon puanı
612
cpu a ya yüklenen servisleri sonlandırıyoruz cpu'a ya binen yükü azaltıyoruz.
anladım, yani dolaylı yoldan soğutma denebilir mi, hizmetler ve oyun açıkken sallıyorum 40 derece ise, hizmetler kapalıyken oyun açıkken 35 dereceler de gibi düşünmeliyiz sanırım :D

parzivalapp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
anladım, yani dolaylı yoldan soğutma denebilir mi, hizmetler ve oyun açıkken sallıyorum 40 derece ise, hizmetler kapalıyken oyun açıkken 35 dereceler de gibi düşünmeliyiz sanırım :D
evet mantık olarak doğru yol :) ama tek servisleri sonlandırmak yeterli olmuyor bir kaç işlem daha gerekiyor onuda burada yazmayim mesleki sır :D

Waddler

Müdavim
Reaksiyon puanı
612
evet mantık olarak doğru yol :) ama tek servisleri sonlandırmak yeterli olmuyor bir kaç işlem daha gerekiyor onuda burada yazmayim mesleki sır :D
:D tabiki haklısınız paylaşmayın ben anladım, elinize sağlık. kullanıp memnun olanlar yorumunu paylaşır zaten.

iyi forumlar.

SinHa

Doçent
Reaksiyon puanı
767
Telefonda oyun oynayan bir insan değilim. Başarılarınızın devamı dilerim. Umarım yeni yeni ufuklar açar.