Galeri: Uzaktan Kumandalı (RC) Otomobiller Açık Artırmada

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
7'den 70'e herkesin ilgisini çekebilecek ve saatte 70 Km hıza ulaşabilen uzaktan kumandalı araçlar, internette uygun fiyata satılıyor. Araçlar, bu galeride.<br /><br />İnternetteki en büyük açık artıma sitelerinden Gittigidiyor.com'da ilgimizi çeken bir bölümü sizlerle paylaşmak istedik. Her ne kadar yaş, kemale erse de bizim ilgimizi çekmeyi başaran bu cihazları bir galeride topladık. Fiyatları 20 YTL'den başlayan rakamlarla açık artırmaya sunulan araçlar, büyük ilgi görüyor. Modellerin, taklitlerinin tasarımına sadık kalınarak üretilmeye çalışıldığını da hatırlatalım.<br /><br />İzleyin<br /><br /><br /><br />Videosu<br /><br />http://www.youtube.com/watch?v=8PGNFEvmvGw<br /><br />:: Sizin oyuncağınız hangisi? Forumda paylaşın.<br /><br />Bilgi için: Gittigidiyor.com<br />Yazan: Gökhan Alkan<br />SDN – http://shiftdelete.net

amesfa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Arkadaşım geçen yıl aldı 250 ytl'ye müthiş bişeee yaa
Bunların hastaları varyaa

Mr.Fastfinger

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Bende hastasıyım RC oyuncakların.Bir helikopterim birde Nikko Subaru Imprezam var :D Araba parkında kullanıyorum.Babamız kızsada çocukmusun sen desede yinede aldırış etmiyorum ;D Yakında benzinle çalışanlarından almayı düşünüyorum.Şimdilik bataryalı modellerle yetiniyoruz :)

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Bütün çocuklugum bu arabaların hayaliyle geçti... %(

Bi tane jipim vardı.Bi gün bahçede kullanım dedim.Bahçede kenara dökülmüş çimento yıgınına tırmandırmaya çalıstım.Tırmandıda ;D Sonra lastıklerı kırlenınce temızlemek için su birikintisinin üzerinden gecırdım.Eve cıktım baktım arabam calısmıyo :( Kurcaladım falan baktım tık yok arabada.Bi açım bakım dedım noldu diye.Bi açtım arabanın içi beton olmus :D :D :D :D ;D ;D Çimento ardındanda sular fıskırınca içine normal olarak araba iptal ;D O gün çok üzülmüştüm.Hala hatırlayınca içim burkulur :( ;D

DogukanDogu84

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
NIKKO Porsche, Lamborghini Gallardo ve Peugeot 908 e bayıldım.Yalnız fiyatlar çok yüksek...