Galaxy wonder'in android sürümü 2.3. sürümü yükseltililebiliyor mu?

Bu konuyu okuyanlar

kankamm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öncelikle selamün aleyküm samsung galaxy wonder'in android sürümü 2.3. sürümü yükseltililebiliyormu? yükseltilmiyorsa bunu özel bir programla veyahutta bir uzmana götürüp yaptırabilirmiyiz?

aquess1999

Müdavim
Reaksiyon puanı
21
Galaxy Wonder'ın en son sürümü 2.3.6 ya da 2.3.7 diye biliyorum.ICS çıkmadı ve çıkmayacak ama rom kurabilirsin.Bu konuda sana [MENTION=284772]hamza5806[/MENTION] yardımcı olabilir. :)

hamza5806

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
öncelikle selamün aleyküm samsung galaxy wonder'in android sürümü 2.3. sürümü yükseltililebiliyormu? yükseltilmiyorsa bunu özel bir programla veyahutta bir uzmana götürüp yaptırabilirmiyiz?
kardeş yanlışın var benim cihaz galaxy wonder aldığım günden beri 2.3.6 sürümü öğrenmek için ayarlara gir android sürümü kısmında ne yazıyor bi söyle

Galaxy Wonder'ın en son sürümü 2.3.6 ya da 2.3.7 diye biliyorum.ICS çıkmadı ve çıkmayacak ama rom kurabilirsin.Bu konuda sana @hamza5806 yardımcı olabilir. :)
Eyvallah panpa

Proton

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Adın Nizamettinmi yoksa senin :D