Galaxy Watch(46mm) vs Galaxy Watch Active 2(44mm,LTE)

Galaxy Watch(46mm) vs Galaxy Watch Active 2(44mm,LTE)

• Galaxy Watch(46mm)

• Galaxy Watch Active 2(44mm,LTE)

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

Saheddin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Galaxy Watch Active2-mi (44mm LTE),Galaxy watch(46 mm) mu alınmalı?

Saheddin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
LTE'li olanı TR de var mı?
Unpacked 2019 etkinliğinde duyuruldu.Eylülde gelecek.Artık Galaxy Watch-un üzerine iki yeni saat geldi.Yinede alınırmı yoksa en iyisi yeni çıkmış Galaxy Watch Active2-mi alınmalı?

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Oooo 44mm olan 299 dolar diyor.

Dolar kuru bu tür aletlerde hele de LTE varsa 8-9 hatta 10 TL olabilir.

O yüzden yine avucumuzu yalayacağız.

e-sim yönetmeliği çıktı diye biliyorum operatörler de hazırlıklarını tamamladılar. e-sim ile kullanırız artık :D

Fiyatına göre bakmak lazım hocam.

Saheddin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Valla ben Azerbaycanda yaşıyorum benim için sıkıntı yok büyük(Vergiler daha düşük).

ozzy3542

Asistan
Reaksiyon puanı
63
her iki saat islemci ve ram olarak ayni galaxy watch ekrani daha büyük pili daha iyi bence galaxy watch
valla bende su aralar akıllı saat bakıyorum ama huawei yenı cıkanımı yoksa garmin mi yoksa samsung mu alsam .benım ıcın sarj suresı tüm fonksiyonlar kapalı ıken uzun gıtmesı önemlı bırde konusma olması gerek .samsung almanyada 450 euro baya guzel garmın de guzel ama sarj az gıdıyor sormak ıstedıgım hangını tavsıye edersınız pek anlamıyorum o yuzden danısayım dedım :))
Mesaj otomatik birleştirildi:

her iki saat islemci ve ram olarak ayni galaxy watch ekrani daha büyük pili daha iyi bence galaxy watch
bırde yurt dısından alırsam kullanabılırmıyız tr de kayıt vs felan gerek oluyormu ?