Galaxy SIII çakıl mavisi versiyonu ertelendi!

Bu konuyu okuyanlar

artinda

Asistan
Reaksiyon puanı
1
GALAXY-SIII-.jpg

Avrupa'da piyasaya çıkışına sayılı günler kala Samsung'un Galaxy SIII modeli hakkında stok bilgileri ile ilgili bazı kötü haberler gelmeye başladı.

XDA ve Reddit gibi platformlara gönderilen bilgilere göre Galaxy SIII modelinin çakıl mavisi versiyonu, arka kapakta meydana gelen bir problem nedeniyle ertelenmiş durumda.

Üretim sürecinden kaynaklandığı belirtilen problem nedeniyle 600 000 çakıl mavisi arka kapak imha edildi. Samsung'un üretim bantlarını modifiye edene kadar çakıl mavisi versiyon satılmayacak. Kesin bir tarih ise henüz verilmiş değil.

Farklı ülkelerin perakendecileri çakıl mavisi modellerin sevkiyatının durduğunu ve ön siparişleri ertelediklerini rapor ediyor. Stoklarda olan sadece beyaz renkli versiyon.

Stok sıkıntısı yaşayan çakıl mavisi versiyonun özellikle karaborsaya düşebileceği konusunda uyarılar yapılıyor.

Kaynak.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
bu arka kapaklarda çok olmağa başladı ha! :)
htc one S'te de sanırım aynı problem yaşandı ve ertelendi.

Erdem-FB

Müdavim
Reaksiyon puanı
28
Çakıl mavisi tasarımı gerçekten güzel.

221BSHERLOCK

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
S3, S2 kadar satacak mı onu merak ediyorum :) Mavi renklisi güzel görünüyor.
Tasarım çok önemli.
Bana sorarsanız iphonu sattıran da ios'tan çok cihazın tasarımı.. Ürünü elinize aldığınıza o estetik karşılığı alacaksınız önemli olan bu. Eğer alamadıysanız sorun orada başlar. İsterse elinizdeki cihaz çok hızlı bir pc gibi güce sahip olsun, hiç önemi yok. Hatrı sayılır para döküyorsunuz çünkü.

What The Hell

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
S3, S2 kadar satacak mı onu merak ediyorum :) Mavi renklisi güzel görünüyor.
Tasarım çok önemli.
Bana sorarsanız iphonu sattıran da ios'tan çok cihazın tasarımı.. Ürünü elinize aldığınıza o estetik karşılığı alacaksınız önemli olan bu. Eğer alamadıysanız sorun orada başlar. İsterse elinizdeki cihaz çok hızlı bir pc gibi güce sahip olsun, hiç önemi yok. Hatrı sayılır para döküyorsunuz çünkü.

Bence daha fazla satıcak. En son 9 milyon ön spariş almıştı. Apple zaten tasarımda öncü herkesce bilinen bir gercek bu. :)

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
samsung ertelemek yerine çakıl mavisi isteyenlere beyaz modeli satıp, ileride ücretsiz dış kasa değişimi verebilirdi. çok maaliyetli olmazdı bence. :)

isveçli

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
benim cihaz gelir inşallah yarın beni etkilemese bari bu sorun. bir ay oldu ön sipariş vereli yarın gelmesi gerekiyor normalde