Galaxy S9'da kulaklık girişi olacak mı?

Bu konuyu okuyanlar

S

Shiftdelete.Net

SDN Okuru
galaxy-s9-kulaklik-girisi-olacak-mi.jpg

https://shiftdelete.net/galaxy-s9-kulaklik-girisi-olacak-mi

Önümüzdeki günlerde tanıtılması beklenilen Güney Koreli teknoloji devinin yeni amiral gemi modeli Galaxy S9 kulaklık girişi ile mi gelecek?

:: Sizce harici bir kulaklık girişi akıllı telefonlarda bulunmalı mı?

Son düzenleme:

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Gereksizdi zaten en iyisi olur. Yanlış anlaşılmasın tabi ki de anısı güzel kulaklık girişlerinin ama bu sistemi artık eski de bırakmak en güzeli olarak artık kaplosuz kulaklık devrimi yani bir çok markanın gayet başarılı kaplosuz kulaklıkları var

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Gereksizdi zaten en iyisi olur. Yanlış anlaşılmasın tabi ki de anısı güzel kulaklık girişlerinin ama bu sistemi artık eski de bırakmak en güzeli olarak artık kaplosuz kulaklık devrimi yani bir çok markanın gayet başarılı kaplosuz kulaklıkları var
Jak girişi ile gelecekmiş yalnız :D

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Bence olmalıydı eski tip kulaklıkları şimdi dönüştürücülerle kullanmak zorunda kalıcaz

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Jak girişi ile gelecekmiş yalnız :D
O kısmını anladım zaten olmaması çok iyi olur gereksiz benim düşünceme göre siz sanırım yanlış anladınız yorumumu
--- Gönderi Güncellendi ---
Bence olmalıydı eski tip kulaklıkları şimdi dönüştürücülerle kullanmak zorunda kalıcaz
Yok zaten büyük ihtimal olacak uzun bir süre daha jak girişi hayatımız da gibi ama bu saatten sonra kulaklık alacak olan arkadaşlara tavsiyem kaplolu kulaklığı yatırım yapıp yüksek paralar vermemesi

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
iPhone'nin yaptığı gibi koymayabilir, dönüştürücüler her türlü işe yarıyor.

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
Kulaklık girişi her telefonda olmalı bence. Kablosuz kulaklıklar standart haline henüz gelmedi ve fiyatlarının halen pahalı olduğunu düşünüyorum. Birde bana bu kadar yakın olan bir cihazda neden kablosuz tercih edeyim ? 200 liralık bir kablosuz bir kulaklık mı daha iyi ses verir yoksa aynı paraya aldığınız kablolu mu ? Cevap: Kablolu. Dönüştürücüler var diyorsunuzda şarj girişini kullanıyorsunuz. Yani aslında jakı taktığınız yer telefonun alt kısmının tam ortası. İşte burda oyun oynarken elimi rahatsız ediyor tam ortada olmasına gıcık oluyorum. Biraz daha yukarıda veya aşağıda olmalı tam ortada olunca sıkıntı oluyor. Hem şarj edip hem kulaklık kullanabileceğiniz dönüştürücülerde var ama fiyatlarının pahalı olduğunu düşünüyorum. Kablolu kulaklıklar telefonun pilini daha az tüketir kendi hoparlörüne nazaran. Telefonların bazılarında gelen FM Radyoyu dinlemenize olanak tanır. Şarj problemi yok. Aynı anda hem şarj edip hem de kulaklık takabiliyorum. Bu rahatlıkları bırakmak kolay değil :). O yüzden bence her telefonda şu tarih itibariyle olmalı. İsteyen kablosuz kullansın. Tabiki önümüzdeki 5-6 yıl içerisinde kablosuz kulaklıklar artık standart olmaya başlayacaktır. Kablo rahatsız ediyor abi demeyin öyle kablolu kulaklıklar varki sanki kablo yokmuş gibi geliyor öyle yapmışlar. (bkz. MDR-XB550AP)

Kablosuz kulaklık kullanılacak tek alan var mantıklı olarak o da Televizyon. (Çünkü uzaktan izliyorum ve mobilitesi olmadığı için şarj derdi sıfır.)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Çatır çatır çalışan kulaklık girişini kaldırmak aptallıktır.
Bir Allah'ın kulu kulaklık girişini kaldırıp da ses kalitesini yükselten HTC'den başka bir firma getirebilir mi? Kaldı ki onlar kaldırmasa bile yükseltebilirlerdi.
Kulaklık girişini kaldırmak boş iş.
Kulaklık girişini kaldırıp da fark edilir şekilde batarya kaldıran bir şirket gösterin hadi bana.
iPhone 6'da 1950 pil vardı. 6S'de 1750 7'de ise 1900 pil var. Daha 2000'e bile çıkamadılar ne diye kalktı o giriş?

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
kulaklık çıkışı olmazsa olmazdır benim için kulaklık çıkışı olmayan telefon çöptür...

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
O kısmını anladım zaten olmaması çok iyi olur gereksiz benim düşünceme göre siz sanırım yanlış anladınız yorumumu

Yok zaten büyük ihtimal olacak uzun bir süre daha jak girişi hayatımız da gibi ama bu saatten sonra kulaklık alacak olan arkadaşlara tavsiyem kaplolu kulaklığı yatırım yapıp yüksek paralar vermemesi
Kusura bakma yanlış anlamışm. İlk cümlenden öyle anlaşılıyor.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Samsung için bir avantaj aslında telefonu dahada inceltebililer biraz daha yer açılmış oluyor özellikle Note serisi için birde kutu içeriğindeki kulaklık efsane ses kalitesinde harika bir deneyim sunsa ne güzel olucak be

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Yok zaten büyük ihtimal olacak uzun bir süre daha jak girişi hayatımız da gibi ama bu saatten sonra kulaklık alacak olan ar
Kusura bakma yanlış anlamışm. İlk cümlenden öyle anlaşılıyor.
Yok önemli değil kardeşim lafımı olur sende haklısın

Tunahan Güney

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Apple gibi kulaklık girişi koymayıp kutu içeriğinde kablolu kulaklık vereceklerse hiç bulaşmasınlar. Fakat kablosuz kulaklığını kutu içeriğine koyarsa çok iyi olur. O zaman mantıklı hareket yapmış olurlar. Apple gibi saçmalamazlar inşallah

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
Apple gibi kulaklık girişi koymayıp kutu içeriğinde kablolu kulaklık vereceklerse hiç bulaşmasınlar. Fakat kablosuz kulaklığını kutu içeriğine koyarsa çok iyi olur. O zaman mantıklı hareket yapmış olurlar. Apple gibi saçmalamazlar inşallah
kablosuz kulaklıklar kullanışsız... güven vermiyor...

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
3,5mm jack olmazsa olmaz telefonlar gereksiz ince yamulma,kırılma ondan oluyor kalın olsun 30000mAh batarya ile 1 hafta bekleme 48saat konuşma olurdu...

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Yok zaten büyük ihtimal olacak uzun bir süre daha jak girişi hayatımız da gibi ama bu saatten sonra kulaklık alacak olan ar

Yok önemli değil kardeşim lafımı olur sende haklısın

3.5mm jak girişli olan kulaklıklara göre Fiyatlarda artış olursa hiç şaşmam

Tunahan Güney

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
kablosuz kulaklıklar kullanışsız... güven vermiyor...
Doğru fakat birçok şirketin kablosuz kulaklıkları var.Bu zamanda güncel modelleri kutulara ekleyip daha üst kablosuz modeller yapabilirler dileyen üst modellini alır dileyen almaz. Kablosuz kulaklığı ücretsiz olarak vermeyerek kulaklık girişi kullanmazsan Apple gibi saçma sapan çözüm geliştirmek kabul edilmemeli.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
O zaten kesin olur :D

kullanışsız ve güvenliksiz derken o_O yani güvenlik konusunda ben uzun süredir kullanıyorum 2. Modelini de aldım hiç birşeyini görmedim kullanışsız kısmını anlamadım
kaybolma düşme kolay bozulma + emk v.s. parazitlere karşı nasıl?