Galaxy S9 Plus tanıtıldı!

S

Shiftdelete.Net

SDN Okuru
galaxy-s9-plus-4.jpg

https://shiftdelete.net/galaxy-s9-plus-ozellikleri-ve-fiyati

Samsung'un merakla beklenilen yeni nesil amiral gemi modeli Galaxy S9 Plus tanıtıldı. İşte Galaxy S9 Plus fiyatı, özellikleri ve hakkındaki diğer her şey!

:: Samsung'un yeni amiral gemi modelini nasıl buldunuz?

Son düzenleme:

root61

Profesör
Reaksiyon puanı
459
8.5 mm kalınlık la tasarım faciası. 4k@60fps dışında kayda değer bir şey yok. Satış rakamlarına da yansıyacaktır. Enterpise sürüm knox bilmem ne hava civa.
5T gibi güzel bir tasarım yok s serisi gittikçe dikine uzuyor.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
8.5 mm kalınlık la tasarım faciası. 4k@60fps dışında kayda değer bir şey yok. Satış rakamlarına da yansıyacaktır. Enterpise sürüm knox bilmem ne hava civa.
5T gibi güzel bir tasarım yok s serisi gittikçe dikine uzuyor.
İşinize gelmeyince kayda değer bişey yok dersiniz adamlar ne yapsın daha 4k 60 fps demişsin 4k 120 fps ye kadar video çekebiliyo uzun tasarımları çok seviyorum ben çok şık ve güzel eline aldığın zaman 7.5 mm lik 8 plustan dan daha ince hissi veriyo eline note 8 alsaydın anlardın kalın olması tasarım faciası olduğu anlamına gelmez

---- Mesajlar birleştirildi ----

Pili değişmemiş ama :(
İşlemci daha verimli çalışacak az da olsa s8 den daha iyi pil deneyimi sunar

Son düzenleme:

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,444
İşinize gelmeyince kayda değer bişey yok dersiniz adamlar ne yapsın daha 4k 60 fps demişsin 4k 120 fps ye kadar video çekebiliyo uzun tasarımları çok seviyorum ben çok şık ve güzel eline aldığın zaman 7.5 mm lik 8 plustan dan daha ince hissi veriyo eline note 8 alsaydın anlardın kalın olması tasarım faciası olduğu anlamına gelmez

Resmen oldukça kalın olmuş Note 8'den bile kalın ve buna 3200 mAh ve S9'ada 3600 mAh pil koymuyorlar ya daha ne dedirki

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Resmen oldukça kalın olmuş Note 8'den bile kalın ve buna 3200 mAh ve S9'ada 3600 mAh pil koymuyorlar ya daha ne dedirki
Samsung note 7 olayından sonra temkinli davranmaya başladı evet haklısın en azından bi 3200 ve 3700 mah pil koymaları lâzımdı note 9 da kapasite yükselir diyecem ama ondada s pen için yer lazım o da maksimum 3500 mah olacak bence

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,444
Samsung note 7 olayından sonra temkinli davranmaya başladı evet haklısın en azından bi 3200 ve 3700 mah pil koymaları lâzımdı note 9 da kapasite yükselir diyecem ama ondada s pen için yer lazım o da maksimum 3500 mah olacak bence
Telefonlar 8.5mm kalınlığında artık koymaları gerekirdi

free_agent

Asistan
Reaksiyon puanı
48

Donanımına bakmadın galiba :rolleyes:
Baktım evet ve kayda değer bir ilerleme olduğunu düşünmüyorum. Önceki modelin üzerine çok bir şey katmamış.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Kardeş neden savunduğunu anlamasam da böyle göreceli bir konuda insanların görüşlerine saygı duymayı öğrenmelisin.
Senden akıl alacak değilim bende sana kendi düşüncemi söyledim sonuçta ortada bi emek var adamlar bişeyler için uğraşmışlar en önemliside burda böyle söyleyip telefon bayilere geldiği zaman koşa koşa incelemeye gidecek olman buda bana hiç samimi gelmiyo anlatabildimmi;)

free_agent

Asistan
Reaksiyon puanı
48
Kimseye akıl vermem bunu üstüme vazife de edinmem. Üretilen her cihazda emek vardır öyle düşünürsek hiçbir cihaz eleştirilemez. Beni hiç tanımamana rağmen tanıyormuş gibi konuşman da bir tuhaf. Bir de telefonlarla ilgili biri değilim. Yazdığım mesaja fevri çıkışın böyle saçma bir tartışmaya neden oldu yaşına veriyorum.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Kimseye akıl vermem bunu üstüme vazife de edinmem. Üretilen her cihazda emek vardır öyle düşünürsek hiçbir cihaz eleştirilemez. Beni hiç tanımamana rağmen tanıyormuş gibi konuşman da bir tuhaf. Bir de telefonlarla ilgili biri değilim. Yazdığım mesaja fevri çıkışın böyle saçma bir tartışmaya neden oldu yaşına veriyorum.
Kişiliğinle ilgili yorum yapmadım sadece telefonla ilgili yaptığın yoruma cevap verdim.Kendi ağzınla söylüyosun telefonlarla ilgili biri değilim diye bende sana burda doğruları anlatmaya çalışıyorum bırakta herkes bildiği konuda yorum yapsın bunun yaşla bi ilgisi yok sıkışınca yaşa sığınma otuz yaşında olupta hala büyüyememiş insanlar var

root61

Profesör
Reaksiyon puanı
459

Sana 5T verelim de ekmek tahtalarıni yere at kır. Ortada S8+ ve Note 8 den farkli bir cihaz yok. Parmak izi ideal konuma gelmiş batarya yükselmiş. 4k@60fps herkesi cezbedecek özellik değil . Ortada yenilik ne var ? Gyroscope, 3d touch, devrim niteliğinde ne var? 190 gr 8.5mm kalınlığa sahip kenarları kavisli her an kirilmaya müsait dikine ekmek tahtasından memnun olduysan sana mutluluklar.

Son düzenleme:

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Sana 5T verelim de ekmek tahtalarıni yere at kır. Ortada S8+ ve Note 8 den farkli bir cihaz yok. Parmak izi ideal konuma gelmiş batarya yükselmiş. 4k@60fps herkesi cezbedecek özellik değil . Ortada yenilik ne var ? Gyroscope, 3d touch, devrim niteliğinde ne var? 190 gr 8.5mm kalınlığa sahip kenarları kavisli her an kirilmaya müsait dikine ekmek tahtasından memnun olduysan sana mutluluklar.
Ben telefonu çok sevdim zevkler ve renkler tartışılmaz özellikle kamera tarafında güzel iyileştirmeler var.Burda böyle söyleyipte telefon bayilere geldiği zaman koşa koşa incelemeye gidecek olmanda işin komik tarafı

root61

Profesör
Reaksiyon puanı
459

Ben telefonu çok sevdim zevkler ve renkler tartışılmaz özellikle kamera tarafında güzel iyileştirmeler var.Burda böyle söyleyipte telefon bayilere geldiği zaman koşa koşa incelemeye gidecek olmanda işin komik tarafı

Şimdi haklılığını ispat etme çabasına öyle girmişşin ki müneccim gibi güya laf degdirmeye çalışıyorsun.

Bence de renk ve zevkler tartışılmamalı tartışanda salaktır lakin bak yukarda benden alintiladigin ilk mesajina bu utanç verici komikten öte marka fanatiği olmanın sonuçları herkese bir cevabın var kendine de var mı?

root61

Profesör
Reaksiyon puanı
459
Marka fanatiği olmaktan utanç duymuyorum verdiğim cevaplarda gayet yerinde anlayana dediğim gibi burda böyle konuşup telefon raflarda yerini aldığı zaman ağzının suyunu silmen için peçete gönderecem sana

Sen hala tartışıyor musun...