Galaxy S9+ ile Huwaei P20 PRO

Hangi Cihazı Almalıyım

• Galaxy S9+

Kullanılan: 8 72.7%
  • P20 pro

Kullanılan: 3 27.3%

• Kullanılan toplam oy
    11

Bu konuyu okuyanlar

Semihkrbck5241

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar şuan elimdeki cihaz Galaxy S8 ben cihaz değiştirmeye karar verdim aklımda iki telefon arasında takıldım youtubede o kadar fazla karşılaştırma var çoğunda s9+ daha iyi kamerası var gözüküyor ama p20 pro da daha üstün gözüken videolar var kısacası tarafsız video bulamadım.Galaxy S8 i değiştirmemin sebebi telefonun sorunlarıyla uğraşmaktan bıktım 3 kez garantiye bataryadan yolladım stock rom atıp geri yolladılar şimdide titreşim motoru sahura beni uyandıran alarmda fark ettim bozulmuş artık cihazdan soğudum önerilerinizi bekliyorum

BALAXIS

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Bu yaşadıklarının s9 plusta olmayacağının garantisi yok sonuçta aynı elden çıkıyorlar

Semihkrbck5241

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bide kimi yerde p20 proda streo hoparlör var diyor kimi yerde yok ağzım çok yandı bu samsung servisinden s9+ yaşayabilirmiyimki aynı sorunları

---- Mesajlar birleştirildi ----

P20 proda ois 4k 30 fps de çalışmıyor 4k 60 fps desteği yok işlemcisi 2017 nin işlemcisi ve ön kamera çok soluk çekiyor çok kararsız kaldım s9+ arka kamera iyi detay alamıyor f1.5 olduğundan odak dışındaki yerler daha bulanık kalıyor

Son düzenleme:

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,168
Bide kimi yerde p20 proda streo hoparlör var diyor kimi yerde yok ağzım çok yandı bu samsung servisinden s9+ yaşayabilirmiyimki aynı sorunları

---- Mesajlar birleştirildi ----

P20 proda ois 4k 30 fps de çalışmıyor 4k 60 fps desteği yok işlemcisi 2017 nin işlemcisi ve ön kamera çok soluk çekiyor çok kararsız kaldım s9+ arka kamera iyi detay alamıyor f1.5 olduğundan odak dışındaki yerler daha bulanık kalıyor

Merak Ettim S9+ kullandınız mı, iyi detay almadığını söyleye biliyorsunuz? Ben sürekli fotoğraf ve video çekiyorum ve hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım ayarlarını yaparsanız sorun kalmayacaktır, yanlış bilgilendirme yapmayın.