Galaxy S9 Benchmark skoru ortaya çıktı!

• Konbuyu başlatan Shiftdelete.Net
  • Başlangıç tarihi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

_Zaur_

Profesör
Samsung ilk çıktığı zamanlarda markanın batacağını düşünüyordum. O zamanlar Nokia + Sony Ericsson piyasada at koşturuyordu... Devran nasılda değişermiş :D

Tttunahan

Profesör
Dur bakalım hele daha kaç tane fuat abi çıkacak 2018 içinde...
Aslında bu S845'in testi... Merak ettiğim muadili exynos'un nasıl bir performans göstereceği.
Geekbench ve antutu gibi testlerde exynos işlemci daha iyi sonuçlar veriyo tabi bu testleri çok takmamak lazım önemli olan günlük hayatta verdiği deneyim.Günlük deneyimde pek fark ettirmeyecektir diye düşünüyorum.

|SeYYaH|

Rektör
Geekbench ve antutu gibi testlerde exynos işlemci daha iyi sonuçlar veriyo tabi bu testleri çok takmamak lazım önemli olan günlük hayatta verdiği deneyim.Günlük deneyimde pek fark ettirmeyecektir diye düşünüyorum.
Exynos'un çok daha rantabl olduğunu zannediyorum, en azından sitelerde okuduğum yorumlar bu yönde. Lakin Snapgradon'un adı çıkmış bi kere.

Tttunahan

Profesör
Exynos'un çok daha rantabl olduğunu zannediyorum, en azından sitelerde okuduğum yorumlar bu yönde. Lakin Snapgradon'un adı çıkmış bi kere.
İntenette s7 edge snapdragon ve exynos hız testi yapmışlardı orda exynos daha hızlıydı aynısını s8 de yaptılar çok yakın çıktı.Exynos gerçekten çok verimli çalışıyo snapdragon falan hikaye bence ne kadar önemli bilmiyorum ama antutu testinde exynos s8 174.000 puan alırken snapdragon 162.000 puan alıyo ama tabi bu testler çokta önemli değil.

stat counter