Galaxy S8'in hangi özellikleri S7'ye gelecek?

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

Tamerkor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ara modellerin arayüz olarak amiral gemisi modellerden farkı kalmadı artık tamam performans olarak belki daha iyiler ama amiral gemisine özel fark yaratan yazılımsal özellikler olmalı günlük hayatta kullanılan

khanair1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
  1. Telefon uyku halinde iken parmak izi tarayıcıya dokununca uyanması ana ekrana geçmesi (S8'de oluyor mu görmedim. Forumda bir yazıda okumuştum.)
  2. Uygulama simgesine basılı tutunca kısayol özelliklerin görünmesi (Android 8 ile geleceği söylenen özellik) Nova Launcher ile Android 7'de kullanılabilen bu özelliğin gelmesi için neden Android 8 bekliyoruz anlamıyorum zaten.
  3. Kamera arayüzünde zamanlayıcı kısayolu mutlaka olmalı. (Avucu açarak çekmeye özendirmeye çalışıyorlar anladık ama ekranda yer var koyuver şu kısayolu işte)
  4. Siyah arayüz (Temalarda hep birşeyler istediğin gibi olmuyor) Aslında temayı özelleştirme imkanı olsa tadından yenmez :)
  5. Note 8 ile geldiği iddia edilen edge uygulamalarda iki uygulamanın eşleştirilerek birlikte açılması özelliği (Bu özellik Note 3'ümde vardı, hatta Note 2'de bile vardı diye hatırlıyorum)
  6. Iphone'da gelen güncellemenin neleri değiştirdiği tek tek yazılıyor. Samsung güncelleyince sadece "bazı önemli değişiklikler yapıldı vs." kıytırık cümleler yazıyor. Neler gelmiş illa kendimiz keşfedeceğiz. Yani sen yaz, keşfetmek isteyen yazını okumadan geçsin keşfetsin tatmin olsun.