Galaxy S8, iPhone özelliğiyle geliyor!

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Galaxy S8, iPhone özelliğiyle geliyor!

iPhone 6S ile birlikte gelen bir özelliğin, Samsung tarafından sunulacak yeni nesil amiral gemisi akıllı telefon Galaxy S8’de de yer alacağı ileri sürüldü.

Samsung Galaxy S8’de Force Touch teknolojisinin sunulmasını ister misiniz?

Son düzenleme:

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Elma'nın son beş yılda üretebildiği yegane özellik bu sanırım. Çok da önemli değil benim için. Elmacı arkadaşların şimdi kasım kasım kasılacaklarından eminim. "Taklitçi Samsung", "Yine hırsızlık yapıyor" vs. Donatırlar birazdan, demedi demeyin. :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
iPhone 7 de deneyimledim 3D touchu Apple taraftarları arkadaşlar sürekli bunu öne sürüyor 3D touch androidin widgetlerle ve bildirim çubuğu ile yaptımız şeylerin bir kısmını yapmamızı sağlıyor mesela ayarla basılı tutuyorsun pile hücresel veriye wifiye gidiyor.
E zaten bunun fazlasını androidde bildrim çubuğunu çekip basılı tutup yapabiliyorsun. Keynote dir vbdir oranın kısayolalrnı idda ediyor onun içinde widget desteği var zaten androidde öyle ahım şahım bir özellik değil ha neyi var kameraya basılı tutunca ön kamerayı direk açabiliyorsun anca o

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484
iPhone'dan tek eksiği buydu benim için. Güncelleme hikaye. İçeriklerine dikkat ettiğiniz zaman anlayacaksınız. İphone 7 için performans iyileştirmesi diyor. İpad mini'ye geliyor ? :D

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Çok da gerekli olmayan bir özellik. sonuçta biz çok daha fazlasını bildirim çubuğu aracılığıyla yapıyoruz:D