Galaxy S8, iPhone 7 Plus gibi olabilir!

• Konbuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Galaxy S8, iPhone 7 Plus gibi olabilir!

Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S8 ile ilgili haberler gelmeye devam ediyor. Galaxy S8, bazı yenilikler noktasında iPhone 7 Plus modelini andıracak gibi gözüküyor.

Son düzenleme:

Tttunahan

Profesör
Iris tarayıcıyı bunada koysunlar edge panellerini geliştirsinler ara yüzü değiştirsinler note 7 gibi yapsınlar

|SeYYaH|

Rektör
Hala note7'yi beklemedeyim, Lakin bu S8' beklemeliyim diye de aklımdan geçmiyor değil. Sadece tek sorun boyut meselesi. Çünkü S serilerinde 5.5 " ten yukarı telefon yok Samsungda, bense 6" yahut ona yakın bir inch boyutta olmasını istiyorum. 5.8 yahut 5.9" en ideal olanı benim için. Note8 bekleme ihtimalim bile var bu durumda. :)

SONG JOONG KI

Koreli Reyiz
Onursal Üye
Kopyala/yapıştır. Ah samsung ahh:( ne zaman akıllanacaksın senn:mad:

Tttunahan

Profesör
Hala note7'yi beklemedeyim, Lakin bu S8' beklemeliyim diye de aklımdan geçmiyor değil. Sadece tek sorun boyut meselesi. Çünkü S serilerinde 5.5 " ten yukarı telefon yok Samsungda, bense 6" yahut ona yakın bir inch boyutta olmasını istiyorum. 5.8 yahut 5.9" en ideal olanı benim için. Note8 bekleme ihtimalim bile var bu durumda. :)
S6 edge plus var 5.7 inç note 5 le aynı özelliklere sahip birisinde edge ekranı var birinde s pen samsung işini çok iyi biliyor o sene çıkan s serisinde çıkaldığı özellikleri aynı yılda çıkan note serisiyle eşit tutuyor s6 edge plusla note 5 gibi s7 edge le note 7 gibi gerisi insanların tercihine kalmış s serisimi note serisimi

Tttunahan

Profesör
Abi sen yinede s8 i bekle n
Abi sen yinede s8 i bekle çok güzel bişey çıkacak gibi ortaya tanıtıldığı gün beğenmezsen note 7 alırsın ama s 8 i beğenirsen note 8 i bekle çünkü note 8 e de aynı özelliklere aynı donanımı koyacağı için senin seçimine kalmış artık :)

|SeYYaH|

Rektör
Abi sen yinede s8 i bekle n

Abi sen yinede s8 i bekle çok güzel bişey çıkacak gibi ortaya tanıtıldığı gün beğenmezsen note 7 alırsın ama s 8 i beğenirsen note 8 i bekle çünkü note 8 e de aynı özelliklere aynı donanımı koyacağı için senin seçimine kalmış artık :)
Ya nasip diyelim, bekleyeceğiz ve zamanı gelince en uygun olanını alacağız inşaallah.

cagatayz

Asistan
3.5 mm giriş güzel. Hem müzik dinleyip hem sarjda edemeyiz telefonu. Saçma saçma şeyler....

stat counter