Galaxy S8 için sızdırılan en net görsel!

• Konbuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Galaxy S8 için sızdırılan en net görsel!

Bu ay sonu itibarıyla resmi olarak tanıtılacak Galaxy S8 için sızıntılar hız kesmeden devam ediyor. Evan Blass, telefonun ön yüzünün açıkça göründüğü bir fotoğraf paylaştı.

Galaxy S8 için sızdırılan görsel hakkında ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:

_FAUST_

Dekan
Ekranın üzerine parmak izi sensörünü koyarlar diye düşünmüştüm,ama görünüşü etkileyici.:)

denisszt

Asistan
umarım samsung beklentileri boş çıkarmaz hayranları çok üzülücek

Black15

Asistan
Note 7 kadar güzel olmuş ama şu parmak izi okuyucusunu yerini beğenmedim. Ekranın alt kısmına gömseler daha iyi olurdu.

|SeYYaH|

Rektör
Note 7 kadar güzel olmuş ama...
En fazla Note7 "KADAR"ını yapabilirler, En fazla... Daha ötesi yok, çünkü Note7'yi tasarım olarak geçebilecek bir telefon yapabilecek adam henüz anasından doğmadı. :) Bir başkaydı o, gerçek bir efsane olmuştu, olmak üzereydi... Ki, felek komadı. Patladı o lanet olası pili.

Hakkı abi bu ne ya nasıl bir telefon baştan tutulmayacak Samsungun yeni amiral modeli sana bir sey söylim LG g5 gibi kimse almicak LG g4 gibi s7 s7 edege kullanmaya devam edecekler kulanıcılar

Tamm abi 2.3 ay sonra sonra görüşmek Üzere abi
--- Gönderi Güncellendi ---
Aynen abi g5 gibi satılmicak Fiyat tan dolayı hemde kasadan dolayı fazla tutulmicak yinede biliyorsun abi dolar aldı başını gidiyor haliyle telefonların fiyatlarını etkiliyor 2.3 ay sonra görüşürüz abi ya burada ofise gelen kargo gelen video izledim YouTube da cezerye fazla yemeyin baya enerji yapıyor söylemiş olim mersinden yazıyorum abi sizleri kucak dolusu seviyorum hakkı Abi tolga abi sürekli sizleri takip ediyorum İnsagramınızı verirseniz sevinirim istanbula yolum düştüğünde ofisininize gelip 5 çayınızı içmek isterim
G5 gibi kimse almayacak mı?
2-3 ay sonra bir daha konuşalım biz senle
G5 gibi kimse almayacak mı?
2-3
Aynen abi g5 gibi satılmicak Fiyat tan dolayı hemde kasadan dolayı fazla tutulmicak yinede biliyorsun abi dolar aldı başını gidiyor haliyle telefonların fiyatlarını etkiliyor 2.3 ay sonra görüşürüz abi ya burada ofise gelen kargo gelen video izledim YouTube da cezerye fazla yemeyin baya enerji yapıyor söylemiş olim mersinden yazıyorum abi sizleri kucak dolusu seviyorum hakkı Abi tolga abi sürekli sizleri takip ediyorum İnsagramınızı verirseniz sevinirim istanbula yolum düştüğünde ofisininize gelip 5 çayınızı içmek isterim

stat counter