Galaxy S8? Galaxy S8+? Galaxy NOTE 8?

Bu konuyu okuyanlar

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Admin temsili

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,357
Direkt konuya giriş yapıyorum dostlar. Aklımda s8 almak vardı. Hepsiburada'dan alacaktım. Sonra 3200tl veriyoruz madem 200tl fazla verelim s8+ alalım dedim. Sonra pat diye note 8 gibi deli fişek bir telefon sürüldü piyasaya henüz satışlar başlamadı ama biçilen fiyat 5000tl. Hepsiburada'da bu fiyata satılmaz diye tahmin ediyorum. Oldu da daha düşük bi fiyata satıldı tahminen kaç tl'ye kadar iner? Veyahut şöyle sorayım sorumu:'' Note 8'in fiyatı indirime uğrar mı? Uğrarsa ortalama ne kadarlık bir müddette uğrar?''

Maksimum 4000 tl ye kadar düşer Yeni S9 serisi çıkana kadar bence gidip Note 8 almanı öneririm gerçekten alıcağına değer bir telefon boyutları kullanımı zorlaştıracak diye düşünme resmen aldatıyor 6.3 inc büyüklüğü ben elime aldım elimin küçük olmasına rağmen resmen s7 edge ile aynı darlığa sahip biraz tutuş stratejini geliştireceksin zamana alışırsın Note 8 in avantajı çift kamera ile gelmesi S pen nin işlevselliği 16:9 ekran formatlarını desteklemesi ve 6 gb ram bulunması S8 plus ile neredeyse aynı pil performansına sahip olması inanılmaz bir şey pişman olmazsın ama beklemem diyorsanız s8 plus

M

Murat Burç

SDN Okuru
Maksimum 4000 tl ye kadar düşer Yeni S9 serisi çıkana kadar bence gidip Note 8 almanı öneririm gerçekten alıcağına değer bir telefon boyutları kullanımı zorlaştıracak diye düşünme resmen aldatıyor 6.3 inc büyüklüğü ben elime aldım elimin küçük olmasına rağmen resmen s7 edge ile aynı darlığa sahip biraz tutuş stratejini geliştireceksin zamana alışırsın Note 8 in avantajı çift kamera ile gelmesi S pen nin işlevselliği 16:9 ekran formatlarını desteklemesi ve 6 gb ram bulunması S8 plus ile neredeyse aynı pil performansına sahip olması inanılmaz bir şey pişman olmazsın ama beklemem diyorsanız s8 plus
S8 Plus'dan daha iyi pili ilginç bir şekilde.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,357
Dimi ya. Benim çok şüphelerim vardı. Böyle güçlü bir makineyi nasıl beslicek bu batarya diye ama Samsung işi bitirdi artık net bir şekilde

Pilin hücrelerini geliştirip daha kaliteli başka bir pil elde edip yeni modeline koyuyor note 8 deki pil optimazyonu daha iyi olduğu için 3300 mAh batarya 3500 mAh kapasiteli s8 plus un batarya sürecini geçiyor yani samsung her telefon modeline aynı pili koymuyor

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Samsung da her zaman note serisi en iyisi olmuştur Note 8 derim

Yağız.1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
İlk bir ay uğramaz uğrasa bile 200 300 ama belki samsung s8 lerde de yaptığı . gibi 500 tl. indirim yapabilir aklına takıldıysa 1 ay bekle ama ben olsam elime daha iyi oturduğu ve kalem diye bir takıntım olmadığı için s8 alırım kalan parayla da 3200 e de çok iyi hem s8 gear s 3 alırsın kalan paranlada bence.

Obliviate

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Note8 keşke bu kadar pahalı olmasaydı. Tabi bu fiyatları tek bir nedene bağlamak yanlış olur. Note8 in farkları aslında küçük gibi gözükse de ciddi farklar var. 6GB ram,çift kamera, batarya li-ion değil li-po teknolojisi kullanıyor, S pen, işlevsellik, Cat.16 teknolojisi(ileriye yönelik süper bir özellik) vs. vs. ama 5000tl iddaalı. Piyasanın kralı -bu sene note8'in üstünde bir telefon üretileceğini düşünmüyorum- dur bakalım S8 Plus'a veya Note8'e abanıcam.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,357
Note8 keşke bu kadar pahalı olmasaydı. Tabi bu fiyatları tek bir nedene bağlamak yanlış olur. Note8 in farkları aslında küçük gibi gözükse de ciddi farklar var. 6GB ram,çift kamera, batarya li-ion değil li-po teknolojisi kullanıyor, S pen, işlevsellik, Cat.16 teknolojisi(ileriye yönelik süper bir özellik) vs. vs. ama 5000tl iddaalı. Piyasanın kralı -bu sene note8'in üstünde bir telefon üretileceğini düşünmüyorum- dur bakalım S8 Plus'a veya Note8'e abanıcam.

Ya vergiler yüzünden çok pahalı %50 vergi ödüyoruz bir telefona resmen rezalet bir ekonomi mevcut Türkiyede yurtdışında yaşayan bir vatandaş 1000 dolara satın alabiliyor zaten onların 2000 dolar aylık kazancı olsa çalışacağı genelleme yaparsak 2 ay birikimiyle satın alır her türlü

Anıl Bozkurt

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Ben izledim de şimdi yemiş hepsini .d
--- Gönderi Güncellendi ---

Bütçe zorlar ama o cesaret yok bende. 1 ay felan biraz bekleyim diyorum. Note8'in satış dağılımı bir ortaya çıksın. O zaman S8+ da bir indirim mutlaka olacak diye düşünüyorum. Note8 hala 5000tl'de kalırsa abanırım s8+'a :)
ön siparişe hediye çeki vs vs veren yerler bulursan alabilirsin bence.
--- Gönderi Güncellendi ---
Ya vergiler yüzünden çok pahalı %50 vergi ödüyoruz bir telefona resmen rezalet bir ekonomi mevcut Türkiyede yurtdışında yaşayan bir vatandaş 1000 dolara satın alabiliyor zaten onların 2000 dolar aylık kazancı olsa çalışacağı genelleme yaparsak 2 ay birikimiyle satın alır her türlü
aynen çok haklısın

Serhat Aras

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
kardesim avrupada durum ayni burada Note 8 pahali 1009 euro ama on siparise ozel fiyatlar var 450 euro dan satiliyor

qwert123436

Doçent
Reaksiyon puanı
60
fiyatı ne zaman düşer bilmiyorum ama note 8 iyi telefon ama s8 de alsan olur bence beklemek istemezsen s8+ almanı isterim