Galaxy S8 alayım mı sizce ?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
923
Arkadaşlar ben uzun süredir s8 almak istiyorum, ama geçen gün forumda gezerken telefonların sar değerleri ile ilgili bir konu gördüm ve s8'in sar değelerini araştırdım. Değerler ise şöyle 0.32 W/kg kafa değeri 1.27 W/kg ise vücut değeri. Kafa değerleri iyi ancak bana vücut değeri biraz fazla gibi geldi, bende sizlere sormak istedim. Sizce alayım mı ne yapayım ?

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
Yüksek olduğu zaman genelde telefonla görüşürken olur Bu da kafa değeri.
Bunun dışında wifi , bluetooth , mobil veri falan açıkkenki durumlarda yanında taşırken ki değeri vücut degeri.

Reaksiyon puanı
923
Yüksek olduğu zaman genelde telefonla görüşürken olur Bu da kafa değeri.
Bunun dışında wifi , bluetooth , mobil veri falan açıkkenki durumlarda yanında taşırken ki değeri vücut degeri.
Zaten kafa değeri düşük ama vücut da önemli.

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
Zaten kafa değeri düşük ama vücut da önemli.
Evet önemli .
Yanında taşırken mobil veri , bluetooth tarzı şeyleri kapatırsin . Çok büyük etkisi olur.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ve cebinizde taşırken telefonun arkası dışa gelecek şekilde koyarsanız , direk sinyale magruz kalmazsınız. Çünkü sinyal alıcılar-vericiler arka tarafta.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
923
Evet önemli .
Yanında taşırken mobil veri , bluetooth tarzı şeyleri kapatırsin . Çok büyük etkisi olur.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ve cebinizde taşırken telefonun arkası dışa gelecek şekilde koyarsanız , direk sinyale magruz kalmazsınız. Çünkü sinyal alıcılar-vericiler arka tarafta.
Yani senin tavsiyen nedir alayım mı sence ?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Sar değeri konusunda en başarılı en sağlıklısı Samsung'tur. Tavsiye ederim alabilirsin.