Galaxy S7 ikinci kalite şüphesi

Bu konuyu okuyanlar

zirve-restaurant

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar gaxy s7 almak için çarşıya gittim,her telefoncu farklı bir fiyat verdi,aralarında biri 2,250 tl verdi bayağı uygun geldi,kalitesinden şüphe edince bu yerli ama ihraç ürünü dedi,ambalajı açılmamış,garantisi var,diğer telefoncuya orda daha uygun deyince,o ürün teşhir ürünü seni kandırıyor dedi,ama kutusunda kapalı sıfır ürün dedim valla sen bilirsin deyip kapattı konuyu,bu konu hakınadki görüşürüz nedir arkadaşlar...?

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Telefon almak için çarşıya niye gidiyorsun ki?Adamlar seni kazıklar yollarlar.Gir hepsiburadaya,ordan al işte.

zirve-restaurant

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sanal alemden yada tvden almam yeminliyim,daha önce bir arkadaşa salatalık gönderdiler..

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Merhaba arkadaşlar gaxy s7 almak için çarşıya gittim,her telefoncu farklı bir fiyat verdi,aralarında biri 2,250 tl verdi bayağı uygun geldi,kalitesinden şüphe edince bu yerli ama ihraç ürünü dedi,ambalajı açılmamış,garantisi var,diğer telefoncuya orda daha uygun deyince,o ürün teşhir ürünü seni kandırıyor dedi,ama kutusunda kapalı sıfır ürün dedim valla sen bilirsin deyip kapattı konuyu,bu konu hakınadki görüşürüz nedir arkadaşlar...?

Merhaba,

Bulundugum ildeki esnaflarinda cogu samsung s7'yi 2250-2400 tl arasi satiyor. Cihazi alirken kutu uzerine bakin. On tarafinda kosede mavi parlak hologramli samsung electronics ist. paz. tic. ltd. garantisi diye bir etiket varsa ve ekstra kvk genpa etiketlerinden varsa, kutu seffaf jelatin ile kapli kutunjn acildigi yerlerde firmanin kvk genpa nin etiketi var ise o urun samsung TR garantilidir yani resmi distributor garantilidir. Eger urun boyle bir urun ise fiyati isterse 1500 tl olsun alinir. Kac paradan satcagi esnafa kalmis. Onlar herturlu kar ediyor zaten.

Hic guvenemiyorsaniz bile 2400 tl'ye hepsiburada'dan samsung TR garantili samsung s7 alabilirsiniz.

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
İthalatçı garantilidir. Zaten öyle bir şeyler demiş ihraç ürünü vs..

Edit: Bana göre kurumsal olmayan yerlerden böyle yüksek fiyatlı ürünler almayınız. Alacağınız şeyler maksimum 50 liralık şeyler olsun. Zira ben hiç güvenemem. Kurumsal olan yerler her zaman daha güvenilirdir.

zirve-restaurant

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Haklısınız teşekür ederim.kurumsaldan almak en sağlıklısı.

zirve-restaurant

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung electonic ltd var ve genpa yada kvk yoksa alinmazmi,baska ithalatci firma yokmu,teşekürler..

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Alinir. Kosede mavi samsung etiketi varsa o urunu samsung getirmis demektir. Samsung'un resmi distributor'leri genpa, kvk, basari. O nedenle uzerinde bunlarin etiketi olmasa bile mavi samsung etiketi varsa kvk, genpa, basari dan biri bakar.

Eger o mavi samsung etiketi yok ise o urun ithalatci garantilidir. Ve bu servisler degil ithal eden firma kendisi bakar.

zirve-restaurant

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Anladım Teşekkürler,anladığım kadarıyla çarşıdaki telefoncu diğerini karalamaya çalışırken söylediği,o teşhir ürünü satıyor ondan alınmaz benden al lafı Yalancının mumu hikayesi gibi çıktı..teşhir ürünü de olsa sağlamsa dahi alınır....

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
çarşıdan alınmaz git vatan ,teknosa gibi yerlerden al ya da hp dan al...

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
İşini bilen adam telefonculardan daha ucuza alır. Yerli s7 dediyse olay orada kopar zaten. Lakin bilinçli kullanıcı değilsiniz belli bu yüzden büyük marketleri tercih edin.

Yasuo395

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence İstanbul bilişimide tercih edebilirsin internete benim gibi güvenmiyorsan mağazalarıda var.