Galaxy S7 için Ekran Koruyucu Film Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

htatolga

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar forumdaşlar.
ikinci telefon olarak kullanmak için Samsung Galaxy S7 aldım ancak telefona güvenilir bir ekran koruyucu bulamıyorum. Kılıf olarak Spigen tough armor ürününü aldım ve gayet memnunum ama ekran filmi olarak maalesef iyi bir film yok ya da ben bilmiyorum. 1. telefon olarak iphone 6s kullanıyorum mesela. O telefon için powersupport, tech21, belkin gibi çok iyi firmalar çok iyi filmler ve kılıflar üretiyor. Ama Samsung için maalesef böyle bir çeşitlilik yok sanırım. İşimiz hep işportaya mı kalacak.
Buff'a baktım ürettikleri ekran filmi ekranı bile kapatmıyor. Spigen'in 9H sertlikteki ürünü satışta değil. (firmaya sordum. Ne zaman stoklara girer bilemiyoruz dedi)
Powersupport ise apple ve motorola dışında bir cihaza ürün üretmiyor. Tech21 ekran filmi ise güçlü olmasına rağmen ekranın yanlarında çok fazla boşluk bırakıyor.
TTEC kullanan var mı bilmiyorum ama hiç güven vermiyor bana.

Bu işi ciddi manada yapan, 9H sertlikte gerçekten kaliteli bir ekran koruyucu film bilen var mı?

9403

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Microsonic marka koruyucular ben kullandığım için söylüyorum garcekten kaliteliydi. Uzerinde de zaten made in japan yazıyordu acikcasi gorunce şaşırdım. Kalitesinden anladığım kadarıyla gerçekten japon malı olma ihtimali yüksek. Onu da tavsiye edebilirim

htatolga

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Microsonic marka koruyucular ben kullandığım için söylüyorum garcekten kaliteliydi. Uzerinde de zaten made in japan yazıyordu acikcasi gorunce şaşırdım. Kalitesinden anladığım kadarıyla gerçekten japon malı olma ihtimali yüksek. Onu da tavsiye edebilirim
Biraz önce de DAFONİ diye bir markayı önerdiler.

9403

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Biraz önce de DAFONİ diye bir markayı önerdiler.
O çok pahalıydı hiç kullanmadim da. Ancak anladigim kadariyla bu s7 ekran koruyucularinin cogu tam kaplamıyor. dafoni de ayni sekilde tam kaplamiyormus. Kenarlardaki boslugun bir sebebi olmali diye dusundum.

htatolga

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O çok pahalıydı hiç kullanmadim da. Ancak anladigim kadariyla bu s7 ekran koruyucularinin cogu tam kaplamıyor. dafoni de ayni sekilde tam kaplamiyormus. Kenarlardaki boslugun bir sebebi olmali diye dusundum.
kıvrımlı olup her yanı kapamasın zaten. kullandığım kılıftan dolayı atma yapar o tarz bir film. Ancak benim kaygın filmin kenarlarda bıraktığı boşluk ekran üstüne gelmesin. berbat bir görüntü oluyor öyle. mesela iphone 6s için powersupport'un 9h camını kullanıyorum. 6s de kıvrımlı bir cama sahip. ama film ekranı yine tam kaplamıyor. güzel tarafı ekran ile çerçevenin birleştiği yerde filmde bitiyor. yani ekran üzerinde boşluk oluşturmuyor. işte öyle bir şey arıyorum ve sağlam bir ürün olmasını istiyorum. buff uygulamasına bir bakın mesela youtube'dan... iğrenç olmuş...

9403

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Buff zaten s7 edge icin de kıvrımlı yapmadı o daha da komik duruyor. Microsonic için mesela böyle bir uyarı var
108faea53a9c4c7ce1d51bdfaafef108.jpg

Tam zaten kapatamaz s7 için de asıl ic ekran kısmını kapatsa yeterli. Sanirim microsonic de ic ekrani tam kapatamamis. En son note5 de kullanmistim. Suan S7edge de zaten spigen kullanıyorum.

htatolga

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Buff zaten s7 edge icin de kıvrımlı yapmadı o daha da komik duruyor. Microsonic için mesela böyle bir uyarı var
108faea53a9c4c7ce1d51bdfaafef108.jpg

Tam zaten kapatamaz s7 için de asıl ic ekran kısmını kapatsa yeterli. Sanirim microsonic de ic ekrani tam kapatamamis. En son note5 de kullanmistim. Suan S7edge de zaten spigen kullanıyorum.
evet paylaştığınız görseldeki gibi bir durum var. ekranın ortasından geçiyor resmen. :) şaka gibiler.
Galaxy S7 Cam Ekran Koruyucu, Spigen GLAS.tR SLIM - Spigen şunu bekliyorum ama dediğim gibi ne zaman satışa çıkacak belli değilmiş...

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Buff ekran koruyucu