Galaxy S7 Edge'de pembe çizgi sorunu!

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru

Samsung'un beğenilen amiral gemisi Galaxy S7 Edge ilginç bir problemle karşı karşıya. Bir çok kullanıcı Galaxy S7 Edge'in ekranında pembe çizgiler oluşmaya başladığından şikayetçi!

Galaxy S7 Edge ekranında oluşan bu sorunla ilgili ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:

[Fi]Lounge

Asistan
Reaksiyon puanı
114

Samsung'un beğenilen amiral gemisi Galaxy S7 Edge ilginç bir problemle karşı karşıya. Bir çok kullanıcı Galaxy S7 Edge'in ekranında pembe çizgiler oluşmaya başladığından şikayetçi!

Bir aralar s6 da mor ekran sorunu vardi. Yazilimla duzelttiler. Bununda oyle bir sorun oldugunu dusunuyorum. Eger yazilimsal bir sorun degil ise Samsung a kullanicilarin guveni azilicagini ve yine kullanicilarin Samsung telefonu alirken korkarak alicagini bu nedenle de Samsung telefonlarinin satis orani dusecegini dusunuyorum.

Gokhunl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

--- Gönderi Güncellendi ---
Ayni sorunu telefonum 6 ayi doldurdugunda yasadim.s 7 edge de pembe bir cizgi cikti boylamasina.servise yolladim ve telefonun tamir olamayacagini soylediler ardindan kutusunda tum aksesuarlariyla beraber sifir bir tel yolladi samsung.yazilimsal olmadigi bir gercek!(yurtdisinda yasiyorum)

[Fi]Lounge

Asistan
Reaksiyon puanı
114
Ayni sorunu telefonum 6 ayi doldurdugunda yasadim.s 7 edge de pembe bir cizgi cikti boylamasina.servise yolladim ve telefonun tamir olamayacagini soylediler ardindan kutusunda tum aksesuarlariyla beraber sifir bir tel yolladi samsung.yazilimsal olmadigi bir gercek!(yurtdisinda yasiyorum)
Artik gercekten Samsung a guvenim azaldi.

Gokhunl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ayni sorunu telefonum 6 ayi doldurdugunda yasadim.s 7 edge de pembe bir cizgi cikti boylamasina.servise yolladim ve telefonun tamir olamayacagini soylediler ardindan kutusunda tum aksesuarlariyla beraber sifir bir tel yolladi samsung.yazilimsal ol
Artik gercekten Samsung a guvenim azaldi.
Ama bir ay icerisinde bana yeni bir telefon yollamalari samsungun musteriyi madur etmemesi taktir edilecek bir durum.hata her tel de olabilir onemli olan ureticinin tutumu

devrim68

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba benim kendi s7 edge telefonumda bir yer dikkatimi çekti sorum bildir ve düzenler diye yazıyor normalde olması gereken sorun bildir ya düzenle olması gerekmez mi

Ekli dosyalar

• 20170303_201215.png
    20170303_201215.png
    106.6 KB · Görüntüleme: 959
  • 20170303_201147.png
    20170303_201147.png
    121.1 KB · Görüntüleme: 586

[Fi]Lounge

Asistan
Reaksiyon puanı
114
Arkadaşlar merhaba benim kendi s7 edge telefonumda bir yer dikkatimi çekti sorum bildir ve düzenler diye yazıyor normalde olması gereken sorun bildir ya düzenle olması gerekmez mi
Guncelleme ile duzeltilir...

Mst205

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 gün önce S7 edge telefonumu bu sorundan dolayı garantiye yolladım ama 750 tl ücret istendi çervecesinde ufacık bir ezik var diye ekranında darbe çatlak kırık olmamasına rağmen böyle saçma şeyler mazeret gösterilip yapılmıyor

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,356
Garantiye yolla halletsinler telefonun bütün güncellemelerini yap