Galaxy S7 Edge vs Iphone7 32GB

Ip7 32GB mı S7 Edge mi??

• Galaxy S7 Edge

• Iphone7 32GB

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

mhmetakif

Unsurpassed Сasual Dating - Authentic Ladies
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Yakın zamanda telefon alacağım ve birçok telefonu eleyerek en sonunda bu iki telefon arasında kaldım.
İkisi de fiyat olarak birbirine çok yakın ve bütçem de daha fazlasına yetmez.
Sizce bu iki telefondan hangisini almalıyım??
Siz bu ikilemde kalsanız ne yapardınız ??

Reaksiyon puanı
222
Ben s7 edge alırdım net tasarım vs. olsun androidin rahatlığı olsun s7 edge doğru tercih. Ama kendin ilk önce bir tercih vermelisin android mi ios mu ?

tachyon

Doçent
Reaksiyon puanı
59
Eğer eşsiz bir tasarım, kaliteli bir ekran ve iyi bir pil ömrü istiyorsan tabiki S7 Edge. Ayfonun tasarımı eskidi ve bir sonraki seri ciddi değişiklikler olacak. Şimdi Ayfon 7 alanlar bu sebeple bin pişman olacak. Eğer ayfon alacağım diyorsan beklemeni tavsiye ederim. Öteki türlü S7 edge ayfonla mukayese edilmeyecek kadar iyi.

M

Murat Burç

SDN Okuru
S7 Edge n8n rakibi belki bir ihtimal 7 plus olabilir 7 değil

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Ya 6s+ falan alsın ya da s7 edge.İphone 7'de doğru düzgün bir geliştirme yok.

mhmetakif

Unsurpassed Сasual Dating - Authentic Ladies
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Yakın zamanda telefon alacağım ve birçok telefonu eleyerek en sonunda bu iki telefon arasında kaldım.

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
1 hafta önce ben de s7 edge aldım. Evet benim de iPhone 7 alma düşüncem oldu, ama sadece 1 saniyeliğine. s7 edge al. tek kötü yanı ses performansı. o da sadece hoparlörde. kulaklıktaki ses kalitesi kötü değil. diğer aklına gelen ne özellik varsa s7 edge öndedir.

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779

Merhaba,

2-3 yıl kullanım hedefi olan, kamera, ekran, pil performansı gibi konularda çok iyi olan bir telefon istiyorsanız samsung s7 edge..

En az 3-4 yıl kullanım hedefi olan, bu uzun kullanım süresince stabilite konusunda çok iyi, güncel bir cihaz kullanmak istiyorsanız iphone 7..

Almanızı tavsiye ederim. Bu arada fiyatlarının yakın olduğunu belirtmişsiniz fakat samsung s7 edge esaf telefoncularda ve hepsiburada gibi yerlerde 2500 tl bandında satılıyor. İphone 7 ise 3000-3300 tl bandında. Aslında aralarında baya bi fiyat farkı var. S7 edge modeline 3000 tl ve üstü bir fiyat vermenizi tavsiye etmem. S7 edge modelinde karar kılarsanız bu dediğim yerlere bakmanızda fayda var. S7 edge 2300-2750 tl fiyat bandında önerdiğim bir ürün, 3000 tl ve üstü fiyat bandında önerdiğim bir ürün değil. Şuan 3000 tl ve üstü için en iyi tercih yeni iphone 7 ailesi.

ensmcr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
S7 edge daha iyi bir telefon. İkisi arasından tercih yapacak olsam kesinlikle S7 edge alırdım.

Ama şöyle bir durumda var. 2700-2800 TL gibi ciddi miktarda paralar verdikten sonra ben tercihimi iPhone 7'den yana kullanırdım. IOS'un stabillitesi, Apple'ın servis kalitesi ve 2. eldeki değeriyle iPhone 7 daha alınası bir hale geliyor.

Biraz daha çıkıp Plus almak en mantıklı olanı gibi. ;)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Açık ve net bir şekilde S7 edge daha iyi bir telefon 3000 bandının üstüne çıkılacaksa bile s7 edge iphone 7 ve 7 plusu dümdüz eder

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,811
Bir çok özellikten yararlanmak istersen alacağın telefon kesinlikle S7 Edge olmalı . Ama dersin ki apple klası olsun,beni 4-5 yıl üzmesin iP7 al derim .

S7 Edge Artıları :
-Batarya
-Ekran
-Gelişmiş bir çok özellik
-Kavisli ekranın kattığı hava .
-Kamera
-Daha özgür işletim sistemi .

iP7 Artıları :
-Güncelleme desteği
-Uzun kullanım ömrü
-Daha güvenli işletim sistemi [Jailbreaksiz)

hakan381

Asistan
Reaksiyon puanı
22
İphone 7 al bence.

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
Yeşilokcu olayı güzel özetlemiş. Ama bence iphone alcaksan bile 6s plus al. Batarya ve büyük ekran gibi bi avantajı var. Plus olmayan modellerde ekran bana göre çok küçük ve batarya çok yetersiz. Bende s7 edge le 6s plus arasında kalmıştım. S7 edge tercih ettim ve telefon beni her yönüyle memnun etti. Hangisini alırsanız şimdiden hayırlı olsun.

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
iPhone 7 alma.S7 Edge'den tek artısı Güncelleme desteği ve 1 sene daha uzun Ömürlü olması.Yoksa bir cacık olmaz iPhone 7'den.S7 edge çok daha dolu bir telefon.Tasarım,kamera gibi yönlerde de çok başarılı.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
pil , tasarım , kamera , ekran istiyorsan s7 edge performans için iphone 7 kardeş ben olsam s7 edge alırdım.

Son mesajlar