Galaxy S7 Edge Vs İphone 6S

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
5,171
katılmıyorumitelefonu ofisteki arkadaşıma sattım ki kuzenimde kullanıyor telefon akıcılık ve hız konusunda s8den daha iyi.tabi bu ios ile alakalı.
Hayirli olsun ancak milletin kafasini karistirmayin bu iki telefonun her seyi ortada bi tek antutu gibi dandik programlarda ios onde o kadar

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Hayirli olsun ancak milletin kafasini karistirmayin bu iki telefonun her seyi ortada bi tek antutu gibi dandik programlarda ios onde o kadar
hayatımda hiç sentetik test yapan uygulamalara bakmadım,hem hile oluyor hem günlük hayata etkisi yok.

antutudaki puanlarıda bilmem

vforfreedom

Doçent
Reaksiyon puanı
75
Sentetik testler = Sentetik tiner

ikiside yanıltıyo beyler bağyanlar

Holyterror

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Daha önce iPhone kullandıysan diğer telefonları yadırgayabilirsin. Onun haricinde donanım özellik olarak Samsung önde gidiyor.

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Bunun icin sentetik testlere bakmaya gerek yok ki oyunlardan aldigin fps lere baksan yeterli
aynen s8+ da clash royale takılıyor resmen yazılımsal olduğunu umuyorum fakat bu apple da olsaydı o güncelleme çoktan gelmişti.
apple ın geliştiriciler üstündeki etkisi ne yazıkki samsungta yok.

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
aynen s8+ da clash royale takılıyor resmen yazılımsal olduğunu umuyorum fakat bu apple da olsaydı o güncelleme çoktan gelmişti.
apple ın geliştiriciler üstündeki etkisi ne yazıkki samsungta yok.
Aynısı bendede oluyor. Sd820 lg g5 clash of clansta takılıyor.
Ama diğer en yüksek grafikli oyunlarda banamısın demiyor. Bu oyunun pok yemesi bence

Son mesajlar