Galaxy S7 Edge Nasıl İade Edilir?

Bu konuyu okuyanlar

erayketme

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
İyi günler s7 edge alalı 6 ay olmadı türk telekomdan kasko yapıldı telefonu iade etmek istiyorum. Değişir mi tekrar türk telekomdan kırmızı iphone 7 plus alıcam. Olur mu?

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Gülüyorum sadece :D

Mustafa Kiraz

Asistan
Reaksiyon puanı
80
Boyle bir şeyin imkanı yok
Hadi oldu diyelim 7 pis aldığına pişman olacaksın s7 edge daha iyi bir telefon

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Daha önce ıphone hiç kullanmadım ama samsung telefonlara daha 1 tl bile vermem
Yaşadığın problemi bir konuna görmüştüm. Sonuna kadarda haklısın. Garantiden sonuç almamıştın ve bu yüzdende bütün samsungu kötü ilan ediyorsun. Yani bu yanlış bir davranış. Keşke sorunun thh tarafından çözülüp ordan kalksa.
Ama sen şuanda kendi durumundan dolayı ön yargılısın ve x kişisini bir süre sonra telefon alırken yanlış yönlendireciksin. Yani gerek yok bunlara

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
Yaşadığın problemi bir konuna görmüştüm. Sonuna kadarda haklısın. Garantiden sonuç almamıştın ve bu yüzdende bütün samsungu kötü ilan ediyorsun. Yani bu yanlış bir davranış. Keşke sorunun thh tarafından çözülüp ordan kalksa.
Ama sen şuanda kendi durumundan dolayı ön yargılısın ve x kişisini bir süre sonra telefon alırken yanlış yönlendireciksin. Yani gerek yok bunlara
ben bu telefonu alırken benim gibi burada birkaç kişi samsung telefonlar hakkında olumsuz yorumlar belirtiyordu .ben aldırış etmedim, binde bir böyle oluyordur dedim.sonuç ortada,acaba sen neden şimdi samsung markasını savunma gereği duydun onu anlamadım?galiba buraya sadece firma reklamını yapmak,markayı övmek için girenler oluyor

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
ben bu telefonu alırken benim gibi burada birkaç kişi samsung telefonlar hakkında olumsuz yorumlar belirtiyordu .ben aldırış etmedim, binde bir böyle oluyordur dedim.sonuç ortada,acaba sen neden şimdi samsung markasını savunma gereği duydun onu anlamadım?galiba buraya sadece firma reklamını yapmak,markayı övmek için girenler oluyor
Öncelike beni yanlış anlamışsın. Fakat sorun değil
Ben Lg kullanan sıradan bir insanım. Samsungu savunduğum yok. Sadece düşüncelerini eleştirdim. Çünkü düşüncelerin. X markasının Y telefonu sorunlu ise diğer bütün Y Y2 Y3.. vs'leride sorunlu demeye çalışıyorsun buda yanlış bir tutum. Sonuçta burda telefon almak isteyen ve telefondan çok anlamayan kardeşlerimize abilerimize ablalarıma yardımcı oluyoruz. Sen bu düşünceyle insanları yanlış etkiliyorsun. Onu belirtmek istedim.
Belki yukardaki yazdıklarımı yine yanlış anlamış olabilirsin o zaman şöyle daha açık konuşmak isterim. Bir insan kötü= O zaman bütün insanlar kötü. Böyle bir şey söz konusu değildir. Ben burda sana kötü bir şey demiyorum veya akıl vermiyorum çünkü senin aklı başında olan bir birey olduğunu düşünüyorum. Yalnızca bu tutumunu doğru bulmuyorum.

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
Öncelike beni yanlış anlamışsın. Fakat sorun değil
Ben Lg kullanan sıradan bir insanım. Samsungu savunduğum yok. Sadece düşüncelerini eleştirdim. Çünkü düşüncelerin. X markasının Y telefonu sorunlu ise diğer bütün Y Y2 Y3.. vs'leride sorunlu demeye çalışıyorsun buda yanlış bir tutum. Sonuçta burda telefon almak isteyen ve telefondan çok anlamayan kardeşlerimize abilerimize ablalarıma yardımcı oluyoruz. Sen bu düşünceyle insanları yanlış etkiliyorsun. Onu belirtmek istedim.
Belki yukardaki yazdıklarımı yine yanlış anlamış olabilirsin o zaman şöyle daha açık konuşmak isterim. Bir insan kötü= O zaman bütün insanlar kötü. Böyle bir şey söz konusu değildir. Ben burda sana kötü bir şey demiyorum veya akıl vermiyorum çünkü senin aklı başında olan bir birey olduğunu düşünüyorum. Yalnızca bu tutumunu doğru bulmuyorum.
telefonumla ilgili yaşadığım sorunları burada belirtiyorum ki aynı hataya başkaları düşüp mağdur olmasın.ve bunu yaparken de hiçbir karşılık beklemiyorum.herkes kendi kararını vermekte özgürdür.dediğim gibi zamanında bende bu telefonumu alırken benzer olumsuz yorumlarla karşılaşmıştım ve kulak asmamıştım. ama artık birşey almaya karar verirken belirtilen her olumsuz yorumu bu şekilde mağdur olmamak için dikkate alacağım

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
mağzadan birebir alınmış ve 6 ay geçmiş iade olmaz satar eksiği tamamlar alırsın onu.

TZCN

Asistan
Reaksiyon puanı
61
İyi günler s7 edge alalı 6 ay olmadı türk telekomdan kasko yapıldı telefonu iade etmek istiyorum. Değişir mi tekrar türk telekomdan kırmızı iphone 7 plus alıcam. Olur mu?
Sana Iphone & Samsung kiyaslamasi yapacağim... taraftar degil. Para verip alan bir muşteri gozuyle...
Bende S7edge kullanicisiyim. Ben Edgeyi niye tercih ettim ondan bahsedeyim. Tam 1 ay boyunca 7/24 Youtube ve burasida dahil olmak uzere tum forumlari ve iphone 7plus ile s7edge kiyaslamalarini izledim. Haklisin. Cok para verdik. Ve arti eksi tum yonlerini ogrenmemiz gerek dimi?
Neden Iphone degil?
Apple'ın sundugu teknoloji malesef ki Samsung un daima gerisinde. Cift kamera ozelligi var diyorsan. Emin ol elinde ki telefonun kamerasi ondan kat be kat ustun. Onun 2. Kamerasi 2küsur diyafram acikligina sahip buda demek oluyor ki ÇÖP! Kamera kalitesi diyaframin orani ne kadar kucukce o kadar artar.
Peki Iphone Stabil buna ne diyeceksin?
Dersen.... Apple in cihazlarinin stabilitesi bizim elimizde Android in en vasat surumlerinin oldugu donemdi. Evet eskiden Iphone bir cok cihaza gore stabildi. Fakat suanda Android Google platformu kendini o kadar gelistirdi ki Android in stabilite orani ile Iphone arasi da ust segment dedigimiz bu cihazlar kiyaslamasinda hic bir fark goremezsin. Goremeyeceksin de.
Donanim lazim degil bana... diyorsan!
Donanim olmadan bir telefonun uygulamalar uzerinde ki performansindan asla zevk alamazsin. S7Edge donanim olarak bir Amiral. Iphone bu elinde kullandigin telefonun teonolojisini daha musterilerine sunamadi. Sunu düsün ekran siprasini Samsung a veren bir Iphone aliyorsun...
Samsung sana Amoled ekrani cihazlarinda sunarken, iphone para ile satin alip ustune kar marji ekliyor. Iphonun fiyat uçukluğu bu sebepten kaynaklaniyor. Iphone 720p ekran sunarken kullanicilarina elinde ki telefon 2k ekrana sahip. Ve pixel olayi artik kalkti. Samsung daha fazlasini sunarak Apple i geride birakti.
Neden S7 Edge peki? Diyorsan...
Oncellikle maddiyat. 4.5ooTL parayi hak etmiyor cunku iphone. Bunu hep soylemisimdir. Apple, insanlara ELMA nin kalite sundugunu toplumda farkindalik yarattigini ve elit oldugunu hissetme reklamini cok iyi yapti.
Maddi gucunu bilemem... ama 3 gun sonra pisman olursun. Mobil veriyi açmak için bile Android de kontrol panelini asagiya cekmen yeterliyken Iphone da her seferinde Ayarlar menusune girip acacaksin.
Iphone rahat diyenler tek elle kullanimda S7Edge yi daha kullanmamis olanlardir.
Stabilite olayina gelicem yeniden Sehir Efsanesi oldu artik yurüdu gitti ve insanlar o gozle bakiyor.
Iphone 7plus u öven kişi S7 Edge ile dHa tanişmamiş ola kişidir...
Iyi gunler dilerim :)