Galaxy S6 ve S6 Edge Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

iriaslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sizde kendi kendine ekranı açarken tarayıcıda yahoo news açılıyor mu?

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Bende açıldı video izledim, ancak sanki yine eski bataryayı takıyormuş gibi geldi bana :) Neyse oluyorsa iyiymiş .:)

tugrlaksoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya arkadaşlar merhaba. Play store Dan Gismer isimli bir uygulama indirdim ancak yanlış uygulama olduğunu anladıktan sonra silmeye çalıştım ama başaramadım. Paket yükleyicisi durduruldu diyor ve uygulamayı yeniden başlat yazıyor. Nasıl silebileceğim hakkında bilgisi olan varsa ve paylaşırsa çok sevinirim.

Elfblue

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonum yurt dışı batarya ömrü bitmiş ve tamircilere güvenmiyorum servise göndersem ne kadar mal eder

steve78

Doçent
Reaksiyon puanı
48
Arkadaşlar merahaba,

Bir kaç gün önce güncelleme geldi. Oreo güncellemesi mi? Güncellemeyi yükleyen var mı? Yükleyen varsa güncelleme hakkında bilgi verirse sevinirim :)

umut197

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merahaba,

Bir kaç gün önce güncelleme geldi. Oreo güncellemesi mi? Güncellemeyi yükleyen var mı? Yükleyen varsa güncelleme hakkında bilgi verirse sevinirim :)
Güncelledim ama hala 7.0
--- Gönderi Güncellendi ---
S6 yı ikinci aldım ve rootluydu, kendim rootunu kaldırdım ve samsung smart switch ile yeni güncellemesini kurdum, shealt çalışmıyor kök dosyası ile oynanmış cihazda güvenlik sebebiyle çalışmıyor diyor, ne yapmam gerekli bu durumda

005ay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Güncelledim ama hala 7.0
--- Gönderi Güncellendi ---
S6 yı ikinci aldım ve rootluydu, kendim rootunu kaldırdım ve samsung smart switch ile yeni güncellemesini kurdum, shealt çalışmıyor kök dosyası ile oynanmış cihazda güvenlik sebebiyle çalışmıyor diyor, ne yapmam gerekli bu durumda
Telefonun rootlanmış ise knox sayacın artmıştır ve geri dönüşü olmaz bu nedenle bazı uygulamaları artık kıllanamayacaksınız

Reaksiyon puanı
113
DİKKAT!!!

Samsung ' un kendi sitesi SamsungWa ' da ( Aksesuar ) hediye çekleri dağıtılıyor.

125 TL üzeri alışverişe 50 TL
300 TL üzeri alışverişe 100 TL
500 TL üzeri alışverişe 150 TL
1500 TL üzeri 250 TL

hgtucel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
450mb güncelleme geldi. Son güncelleme gibi korktum sanki bir eskitme işi sezdim

UstadLMFAO

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Biliyorum belki biraz geç oldu ama yüklediğim mükemmel bir custom rom var. S6, S6 Edge, S6 Edge+ ve Note 5 için full S8+ port fakat bu normal rom atmadan biraz daha zor çünkü araya kernel olayı da giriyor. Romu 6 aydır kullanıyorum ve çoğu anlamda yazılımsal olarak neredeyse S8+ ile aynı (Always On Screen de dahil). Romda henüz aşırı bir sıkıntı görmedim ara sıra ufak buglar oluyor ama şahsen benim için büyük şeyler olmadı. Eğer denerseniz ve cihazınızda bir arıza olursa suç bende olmaz ben sadece bu konuları deneyimlemeyi seven arkadaşlar için bu yazıyı paylaşıyorum. Sonuçta telefonunun sistemiyle ciddi bir şekilde oynuyorsunuz bunu yaparken. Bende bir sorun meydana gelmedi ama sizde sonuç farklı olabilir. Yüklemeden önce benim de yaptığım gibi iyi düşünmenizi istiyorum. Rom adı: KHONGLOI-NOUGAT ROM

Google'da aratarak iyi sonuçlar bulabilirsiniz.