Galaxy S5 ile iPhone 5s Karşı Karşıya

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iphone avantajı var ama cokta dez avantajı var. Galaxy serisinde her işlemi, hem yazılımsal hemde donanımsa degişikler yapabiliyorsun. En basit pilini degiştirebiliyorsun. iphone herşey kısıtlı.

Er-soy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Samsung galaxy s10 çıkartsa, apple 5s'te kalsa hiç ilerlemese yine apple alırım sırf iOS için. Android saçmalığına bir kez bulaştım bir daha asla.
Sonuç olarak iphone

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Samsung galaxy s10 çıkartsa, apple 5s'te kalsa hiç ilerlemese yine apple alırım sırf iOS için. Android saçmalığına bir kez bulaştım bir daha asla.
Sonuç olarak iphone

Tartışmaya gerek kalmadı, evet arkadaşımızın derin tecrübeleri sayesinde kazanan tartışmasız iPhone olmuştur. Şimdi herkes dağılsın...

1ruby1

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
Madem karşılaştırma yapıyorsunuz, cesaret edin ve sonuç kısmında bir karara varın.. Cesaretim yok diyorsanız böyle makaleler ile zaman harcamayın..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iOS 7 Olayı Olmasa Böyle Bi Karşılaştırmaya Gerek Bile Yok BenceAma ...

Yinede

Causative

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Samsung GALAXY S5 her türlü alır. iPhone iyi bir telefon ona bişey demiyorum ama Galaxy S5 daha iyi.

melodileriyakar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Iphone ekranı büyütüp kullanıcısını bu kadar kısmasa (bluetooth, batarya, SD Kart gibi konularda Samsung gibi olsa) ve fiyatta kabul edilebilir bi miktarda indirime gitse bütün android alemini yer bitirir. Ama şimdilik eldeki durum bu, Apple cephesinde kafa yapısı değişmedikçe Android ve Samsung tarafı her zaman önde olur.

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
Aslinda bilmediginiz söyle birsey var apple nin kemik bir kitlesi var bu kitle telefonun özelliklerine bakmadan her sene telefon degistiriyorlar siz bunlara ister fanboy diyin ister aptal bu kisilerin secimi bu. Fakat samsungda isler boyle degil her sene farklilasiyor cunku insanlar artik kendilerinin keriz yerine konuldugunu anlamaya basladilar. Iphone gecen seneki telefonu hic degistirmeyip bile piyasaya surse yine ayni satis basarisini yakalar cunku iphone kac yildir telefon kisminda elitligi simgeliyor. S4 cikti note3 cikti coluk cocuk herkesin elinde gorduk ama ben 5s I cok sinirli gordum. Bunun anlami bence su samsungun fiyat politikasi ne olursa olsun 0da ve 2.elde inanilmaz hizli deger kaybediyor fiyat cok hizli asagilara iniyor fakat apple tarafinda bu isler boyle degil benim sahsi fikrim bu telefondan yaziyorum bazi anlamsiz cumleler ve yazim yanlislari olabilir affola mantiklica fanboy fanboy seklinde yorum yapmayacak kisilerle konusmaya hazirim

laroz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şöyle bir kıyaslama yapıyım;
android=hafif bozuk bir beton yol
ios=asfalt yol
donanım olarak bakarsak
samsung s5=bugatti veyron
iphone 5s=ferrari f430

şimdi siz kıyaslayın :) hangisi daha hızlı ve kullanışlı olur diye iyi günler :dirol:

tahir40

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Iphone ile bir Android telefonu kıyaslamak yanlış. Samsung ile bataryan biter yedek batarya takarsın, telefonun hafzıasını artırabilir, telefona herşeyi kaydedebilirsin, her formatta dosya ile çalışabilir, telefona istersen USB harddisk bile bağlar telefonu gece torrent download için kullanabilirsin. Apple'ın ise bunları yapabilme gibi bir derdi ya da gereksinimi yoktur, üzerinde elma logosu var. Özellikle ülkemiz gibi 3. dünya ülkelerinde milyonlarca insan akıllı telefona ihtiyaç duymasa da bi gösteriş simgesi olarak gördüğü Iphone için aylık kazancından fazlasını biriktirir yemez içmez Iphone alır. 2. eli para eder.

shakal

Müdavim
Reaksiyon puanı
29
samsung devri sanki kapaniyor,sony bence samsungun yerini alacak gibi ,hernekedar kendim htc sevsemse ,bakalim htc m8 ne süprizle gelecek bence cok iddiali gelecek gerci htc nin su an htc one bile smasung s5 den daha alimli

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
İlk yorumlar genelde yüksek beklenti nedeniyle olumsuz olabiliyor cihaz ele düştüğünde gerçek etki ortaya çıkar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aga Kişiden kişiye Değişir Fakat Her Koşulda Apple Bide 6 Da Ekran 5 inç civarı olursa tadından yenmez batarya değişmiyormuş bulutut yokmuş rem düşükmüş adamlar yazılım yapmayı biliyor 1 Gb Rem koyuyorlar samsungun 3 gb remi donarken apple de tık yok 1250 mp pil koyuyor cihaz stabil samsungun 3 bin mp ile aynı gidiyor batarya değişmiyormuş değişmesin şarzlı kılıf al sorun çözülür ha yedek batarya taşımışsın ha şarzlı kılıf sonuç olarak Ios olması stabilitesi mazeme kalitesi apple çok ağır basıyor yıllarca samsungda çalıştım her telefonu elime geçti her teleonunu kullandın ama appleyi 1. kere almam karar vermeme yetti

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlarım anroid kullanıyorlar ve haftada bir resetliyor lar android tam bir aptallık

S

SDN Okuru

SDN Okuru
appleeeee tektir arkadaslar ben teknık servis olarak konuya el atmıs bır kısıyım dusunclerınızı emın olun samsung uzerınden kaldırın ve appLe dsunun